• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Random/Free Discussion Thread

SteamWolf

Omae wa mou shindeiru!
Messages
920
Reaction score
1,198
Points
203
eto recimo omašim neko slovo i vidim kasnije ne mogu da ispravim. teško da takvo pravilo pravi forume u jamu, ali bitno da je nedolična izjava "kaži šta te boli" dobija pozitivne reakcije.
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,533
Reaction score
6,956
Points
453
eto recimo omašim neko slovo i vidim kasnije ne mogu da ispravim. teško da takvo pravilo pravi forume u jamu, ali bitno da je nedolična izjava "kaži šta te boli" dobija pozitivne reakcije.
kada praviš opaske poput "drugarskih" foruma i postavljaš se tako kao da te neko ovde ugnjetava, nemoj da očekuješ umiljavanje.
niko te ne tera da bivstvuješ ovde ako ti ne odgovara.

ako imaš konstrukivne kritike i obrazloženja, slobodno koristi thread namenjen tim stvarima.
 

SteamWolf

Omae wa mou shindeiru!
Messages
920
Reaction score
1,198
Points
203
opaska bi bila da sam rekao "izbeglički", sa "drugarskim" nisam mislio ništa loše i izvinjavam se ako je protumačeno drugačije.

a niko nikoga ovde ne ugnjetava pa ni mene, ali "reci šta te boli" je neumesno, a umiljavanje ne očekujem i zašto bih.

i na kraju stoka se tera u obore, a mene niko ne može da tera jer stoka nisam.
 

Ashitaka

Well-known member
Messages
1,365
Reaction score
4,192
Points
283
Cak i na "drugarskom" forumu neka pravila mora da postoje. Inace bi se brzo pretvorio u "septicku jamu".
Ovde svako moze da napise sta mu smeta a da ne bude napljuvan i da mu post ne bude obrisan kao na nekim drugim mestima.
Bas tako. Koliko vidim chill je na forumu i bez ikakvim tenzija. I naravno free speech. Laganica 🤘
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,533
Reaction score
6,956
Points
453
opaska bi bila da sam rekao "izbeglički", sa "drugarskim" nisam mislio ništa loše i izvinjavam se ako je protumačeno drugačije.

a niko nikoga ovde ne ugnjetava pa ni mene, ali "reci šta te boli" je neumesno, a umiljavanje ne očekujem i zašto bih.

i na kraju stoka se tera u obore, a mene niko ne može da tera jer stoka nisam.
stavio si drugarski pod navodnike, razumeš da konotacija nije baš ok... ali ok, nesporazum.

neumesno bi bilo da pričamo o nečijem zdravlju, ovako je čista fraza, analogna "reci šta te muči".

niko te ne tera druže, niti zadržava, izbor je potpuno na tebi. ja, kao i svi koji stoje iza SL žele da drugi ljudi učestvuju na našem forumu.
 

timemaster

Caelondian
Co-founder
Moderator
Messages
1,826
Reaction score
4,052
Points
433
long story short, 30min za edit posta, to je sto je. typoi nikome ne smetaju, ne patimo od farmanja postova, lako cemo mi merge odraditi. sve je u sustini OK
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Pozdrav sa istoka balearskih ostrva.
55364b9c08bb4c3a6e7c5e43d34dfa2d.jpg


Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,368
Points
403
Gledao ga kao mali na kaseti, tripovao sam da je GI Joe film zbog finala, bila je baš muka dugo da provalim naziv....
 
Top Bottom