• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Random/Free Discussion Thread

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,938
Reaction score
6,054
Points
553
Trebaju da imaju veze sa necime?
Random topic, zanimljivost, opusti se.
 

timemaster

Caelondian
Co-founder
Moderator
Messages
1,789
Reaction score
3,941
Points
433
pored pravih trimera i kvalitetnih brijaca ovo mi je delovalo kao jos jedan pokusaj all in one. iskulirao sam prilicno brzo, a i ne bi mi radilo posao jer mi je brada cesto 5-10mm
 

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Ponovo sam uplatio sredstva mom voljenom košarkaškom klubu.
bc4c410f22d16da734a59cfce7868956.jpg


Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 

Mr. Wolf

Well-known member
Messages
1,648
Reaction score
3,046
Points
333
Ma da, vrti se danas na tviteru ovo :D

Jos taj kaze da je digao kredit zbog ovoga hsahshafhsahaha, ako je to tacno............... 😄
 

disturbed

Well-known member
r
Messages
705
Reaction score
1,242
Points
203
Osudjujem cin ali nemojmo likovati mi koji podrzavamo svakakve gluposti od preordera, transakcija, kickstartera i slicno.
 

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Messages
2,768
Reaction score
4,595
Points
373
Nemoj tako, ne podrzavam(o) ni to. :D
 

Nezaborav

Well-known member
BANNED
Messages
1,619
Reaction score
2,106
Points
203
Немамо генерал РС гејминг тему па да питам овде. Зна ли ико како се зове она стратегија чији радни назив је био Kombat, била је WW2 тематике и имала је огромне мапе. Свет Компјутера је писао у два наврата о њој, најаве, очекивали су много. Тражио сам по нету и по сајту СК-а, мало успјеха, стално Mortal Kombat искаче. Верзија која је изашла има други назив и мислим да има поднаслов Gott Mit Uns, оно што су швапски војници носили на опасачима.
 

ljubomir

Krompir paprikaš
Co-founder
Messages
3,103
Reaction score
10,007
Points
453
Немамо генерал РС гејминг тему па да питам овде. Зна ли ико како се зове она стратегија чији радни назив је био Kombat, била је WW2 тематике и имала је огромне мапе. Свет Компјутера је писао у два наврата о њој, најаве, очекивали су много. Тражио сам по нету и по сајту СК-а, мало успјеха, стално Mortal Kombat искаче. Верзија која је изашла има други назив и мислим да има поднаслов Gott Mit Uns, оно што су швапски војници носили на опасачима.
@boombar bi ovo mogao znati
 

boombar

Well-known member
Messages
127
Reaction score
262
Points
123
Немамо генерал РС гејминг тему па да питам овде. Зна ли ико како се зове она стратегија чији радни назив је био Kombat, била је WW2 тематике и имала је огромне мапе. Свет Компјутера је писао у два наврата о њој, најаве, очекивали су много. Тражио сам по нету и по сајту СК-а, мало успјеха, стално Mortal Kombat искаче. Верзија која је изашла има други назив и мислим да има поднаслов Gott Mit Uns, оно што су швапски војници носили на опасачима.
Daj mi otprilike godinu?
Da li je "3d", tj da li mapa može da se rotira?
Da li možeš da selektuješ pojedinačnog vojnika ili samo odred?
Da li postoji neki inventar za tenkove/vojnike?
Da li znaš koji je teatar operacija u pitanju?
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Možda ovde bude sreće, malo sam listao ali djavolja je rabota hshshs. Au kakvih ima otkazanih PC igara posvetiću se ovome jedan dan, video sam par ludila baš.

 

Nezaborav

Well-known member
BANNED
Messages
1,619
Reaction score
2,106
Points
203
Хммм, година је негдје 2006-2008, тај период. Може ротирање, мислим да је била и неизбјежна мапа са искрцавањем, да ли у Нормандији или гдје већ. Мислим да су постојали и падобранци. Игра колико знам није отказана него је изашла под другим називом и са оним поднасловом који сам навео.
Остале појединости око гејмплеја које је Бумбар питао не знам, јбг. Мапе би требало да су огромне и мисије се дуго играју. Није у питању Codename Panzers серијал нити Soldiers/Faces of War/Men of War серијал.

Edit: Ево је! https://www.sk.rs/2007/01/sipu01.html

Edit 2: Није ни чудо што сам је једва нашао, јебени Гугл не даје нити један резултат под тим називом.

Edit 3: Да ли је игра изашла уопште...?

Edit 4: Изгледа да јесте али је ултра опскуритет.
 
Last edited:
Top Bottom