• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Movie TV Disney+ Marvel & MCU

jovcov

Nephalem
Co-founder
Messages
2,123
Reaction score
4,461
Points
473
Valjda ce biti zabavniji od proslog. Bilo bi kul da uzmu drugog glumca ako nastave sa ovim dalje.
 

Super Simke 64

Well-known member
Messages
632
Reaction score
790
Points
203
Ja kažem da je i Logan loš, i Deadpool 1 je loš, Deadpool 2 nisam gledao ali pretpostavljam da je i on loš. Iz FOX-ovog serijala X1 je bio dobar film, X2 je fenomenalan, First Class je bio OK ali predvidljiv, ostalo je bilo loše i/ili mnogo predvidljivo.

Logan je prepun rupa u priči i 100 puta viđen film samo sa Wolverin-om u glavnoj ulozi sa R ratingom zbog malo više nasilja pa geekovi digli u nebesa, Deadpool-ove fore su cringe, dignut u nebesa zbog R ratinga a R rating su glupe malo eksplicitnije fore, malo više CGI krvi i otkinuti udovi koji nisu uopšte bili eksplicitni. U oba filma su jedine svetle tačke gluma Jackman-a i Raynolds-a ali nedovoljno da bi filmove na osnovu svega ostalog svrstali u dobre.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 

jovcov

Nephalem
Co-founder
Messages
2,123
Reaction score
4,461
Points
473
Tako je nesto i meni x1, x2, first class. Ostalih se filmova i ne secam.
Deadpool mi je strava kao lik, citao sam ga jako puno do momenta dok ovaj lik nije napravio film sa ulogom sa kojom glumi u svim filmovima. Zato kazem da bih voleo da ga neko drugi glumi. Mislim da nije uspeo da skine tu smenu ludila, sprdnje i psihoze Deadpool-a, za to treba neko bolji po meni. Kec mi je bio zabavan, dvojka manje, ovo deluje da moze biti ok, pa videcemo. Pogledace se svakako.
 

nelex

Well-known member
Messages
1,190
Reaction score
2,553
Points
203
Ja kažem da je i Logan loš, i Deadpool 1 je loš, Deadpool 2 nisam gledao ali pretpostavljam da je i on loš. Iz FOX-ovog serijala X1 je bio dobar film, X2 je fenomenalan, First Class je bio OK ali predvidljiv, ostalo je bilo loše i/ili mnogo predvidljivo.

Logan je prepun rupa u priči i 100 puta viđen film samo sa Wolverin-om u glavnoj ulozi sa R ratingom zbog malo više nasilja pa geekovi digli u nebesa, Deadpool-ove fore su cringe, dignut u nebesa zbog R ratinga a R rating su glupe malo eksplicitnije fore, malo više CGI krvi i otkinuti udovi koji nisu uopšte bili eksplicitni. U oba filma su jedine svetle tačke gluma Jackman-a i Raynolds-a ali nedovoljno da bi filmove na osnovu svega ostalog svrstali u dobre.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Slažem se, Deadpool i 1 i 2 su mnogo precenjeni filmovi. Srednjoškolski humor sa cringe forama. Doduše, Rejnolds ima taj neki šarm pa zna da proda nekad neku foru. Ali i on postane iritantan i naporan kao i sami filmovi.

Nemam nikakva očekivanja od ovog novog filma, samo da ne bude bacanje para i vremena, sve ostalo (pa i prosek) mi je prihvatljivo.
 

Redford

Well-known member
Patron
Messages
447
Reaction score
743
Points
203
Imao sam nesrecu da je par osoba iz moje okoline ciljna grupa filma, pa nisam najbolje doziveo film. Ne bih sada bio fan filma, ali sam siguran da su mi neke zanimljive sitnice promakle jer sam zbog tudjih utisaka imao polunerealna ocekivanja i da bih imao bolje misljenje u filmu. U takvim situacijama jesto bolje ziveti ispod kamena, kad drugi nisu u stanju da kontrolisu svoje emocije.

Da je film izasao 2009 ili 2010, siguran sam da bih ga obozavao.
 

Ivamark

Well-known member
Co-founder
Messages
1,505
Reaction score
4,631
Points
433
Deadpool > Avendzera i ostatka marvela sad koliko je to pohvala je upitno. Potrosna zabava jbg pogleda se i zaboravi i sta si gledao. Ali sto da ne, uvek moze da skine da komsinog rutera rip nisam ja snob ko Simke. 😁
Liku sto je miksovao muziku u traileru cista 5 iako su kao i uvek isli na 80s siguricu. :D
 
Top Bottom