• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Movie TV Disney+ Marvel & MCU

nebojsa986

Well-known member
Messages
991
Reaction score
1,507
Points
233
Pa članak sam sebi protivreči, pričaju o scalling down i fokusiranju na bitne stvari, dok u isto vreme promovišu spinoff Agatha, iz već preterano rastegnute Vande koja ničemu nije vodila, trebalo mi pola minuta da skapiram o kom liku je uopšte reč.
 

grunt

Celeb Connoisseur
Messages
800
Reaction score
1,292
Points
203
Cool za Eternals 2, mislio sam da su batalili to posto se smatra flop-om finansijski, al je meni fino legao, ona gluva speedster riba je bila ekstra odradjena.
 

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,643
Reaction score
3,183
Points
373
Cool za Eternals 2, mislio sam da su batalili to posto se smatra flop-om finansijski, al je meni fino legao, ona gluva speedster riba je bila ekstra odradjena.
u X piše da je bila greška u kucanju i da je trebalo da piše da su Eternals 2 on hold jbg.i ja sam se baš radovao nastavku
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,697
Reaction score
9,509
Points
453
Za Eternals 2 ovih dana glasine kazu da je otkazan, i da ce se MCU posvetiti "sigurnijim" filmovima.

Inace, pogledao sam ovih dana GOTG3 [super bas] i Marvels [dumb blockbuster, ali gledljivo]. Da me neko sada pita kako se zove glavna negativka iz Marvelsa, ne bih znao da kazem...
 

grunt

Celeb Connoisseur
Messages
800
Reaction score
1,292
Points
203
OK nemojte da skidate madam shitweb... skinuo sam zbog zenskaca i veoma zazalio it's awful lol Bolje da sam nastavio moj old movies trend :D
 

nelex

Well-known member
Messages
1,190
Reaction score
2,553
Points
203
OK nemojte da skidate madam shitweb... skinuo sam zbog zenskaca i veoma zazalio it's awful lol Bolje da sam nastavio moj old movies trend :D
Pogledao i ja :)

Apsolutno najgori film koji sam gledao od početka do kraja u poslednjih nekoliko godina. Totalni raspad od filma, prosto je neverovatno da je ovo dobilo zeleno svetlo u pre-produkciji (tada se rade storyboardovi i može se videti valjda majku mu otrpilike na šta liči). Režija je toliko loša, da je to kriminalno. Zbog režije apsolutno svi učesnici u ovom poduhvatu izgledaju kao amateri. Scenario naravno nije pomogao. Zbog takve režije, Dakota Džonson deluje, bez preterivanja, kao da nikad nije glumila u filmovima :D Apsolutno svaki dijalog i delivery je promašen, a kadriranje pogrešno u bitnim trenucima. Prosto neverovatno. Nadam se da će dobiti zlatnu malinu, mada, realno, mislim da nije ona toliko kriva. Sidni Svini i ostali su načisto nebitni i pogubljeni likovi, njihova hemija je nepostojeća.

Da ne pričamo koliko je bedan negativac i sam glumac. Bukvalno sam se smejao odluci da mu dabuju glas, tako da je prosto presmešno kada on priča i kada treba kao da pratimo/slušamo šta on radi.

Zaista retko loš film. Mislim da ovo izbija na prvo mesto najgorih superherojskih koje sam gledao.

Ocena 2/10 (ipak sam ga odgledao, nisam odustao)
 
Last edited:

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,643
Reaction score
3,183
Points
373
I ja sam ga pogledao sinoć.mnogo je loš film prosto sve je loše i priča i gluma i scene i dijalozi. podsetilo me na filmove iz 90tih ali oni mi nekako imaju dušu imaju nešto bar za mene. Haha i ja sam hteo sličan komentar da napišem da je Morbius za ovo remek delo :D ne znam da li su planirali da ovo bude prvi film u nizu pa su zato izabrali ovakvu priču pa u drugom da npr one treniraju da postanu spajderke ali nikada se to neče desiti :D
 

Bahamut

Well-known member
Messages
71
Reaction score
203
Points
143
Jbg, već godinu dana presvlačim pelene, nekad smrdi malo nekad malo više, ali govno je govno, teško ga je porediti sa švarcvaldom koliko god da malo smrdi...
 

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,643
Reaction score
3,183
Points
373
E jbg brate stavljaš Eternals u isti koš sa Madam Web.Morbius je meni skroz ok film i bez da ga poredim sa Madam.Marvels još nisam pogledao
 

Bahamut

Well-known member
Messages
71
Reaction score
203
Points
143
Pa tehnički i jeste isti koš, Marvel je koš.

Samo kažem da ne razumijem toliki hejt jer je film podjednako loš kao i nekolicina posljednjih Marvel/Sony ostvarenja.

Realno, po hejtu i ocjenama, ispada da su svi Marvelovi filmovi do ovog bili na nivou Endgame-a, što je daleko od istine.

Ako ćemo baš subjektivno, meni je film manje smeće od Marvels, eto, unpopular opinion, suprotno od Imdb ocjene, nezamislivo...
 

rodilo

Velibor
Co-founder
Messages
2,024
Reaction score
4,394
Points
373
Bilo je lošijih filmova i pre. Veći problem trenutno je što deluje kao da je sve filmove posle endgejma radio AI, a ne ljudi.
Jbt kreneš da radiš multivers priču i u sva tri filma ne uradiš ništa zanimljivo.
Ok bilo je fino videti Tobija i Garfilda i negativce, ali način na koji su došli do njih je neverovatno glup.
 
Top Bottom