• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Movie TV Disney+ Marvel & MCU

Bahamut

Well-known member
Reaction score
202
Guardiani i mogu proći, ali ostalo...

Vidim da je Marvels izašao na platformama i domaćinskom Yify-ju, ne znam da li da gledam uopšte...

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Reaction score
6,763
trebalo je da naprave jednu dužu pauzu posle endgame-a da se malo užele ljudi...

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Reaction score
9,284
Totalno pretumbavanje Daredevil serije kod Marvela je donelo velike promene. [U nedostatku dobrih serija] odlucili su da sve stare Netlix Marvel serije sada jesu deo MCU canon-a, i novi Daredevil: Born Again ce biti direktna kontinuacija starog show-a.

Karren i Foggy se vracaju, Kingpin ostaje isti, pokusace da nastave taj dobar streak koji je Stephen S DeKnight napravio sa originalnom Netflix serijom.

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Reaction score
5,051
Ok su Marveluše, možda mi je čak i drugi najbolji post Endgame film nakon Guardiansa. Možda zbog smanjinih očekivanja, ili što meni očigledno leži MCU kada su u svemiru. I inače volim Brie Larson, ali je ovde dosta manje nadrkana nego u Cpt Marvel i Endgame-u, što mislim da ide u korist opuštenijem vajbu filma.
Vidi se da je tu nešto prekrajano i istumbano, negativac i cela ta priča oko toga su kao i obično slabi, ali sve tri glumice su simpatične kada su zajedno, mace su simpatične, nema nekog cringe humora, tako da mi je ovo bilo generalno zabavno.

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Reaction score
4,515
^ Odavno planiram da odgledam kompletno X-Men 1992 pre ove nove serije, pa me trailer podsetio da vidim sta je danas dostupno i najbolje skinuti. I bas danas gledao sta ima - serija je nazalost ostala zaglavljena na DVD kvalitetu.

Pored raznih DVDRip-ova od pre 10-20 godina, pre tri godine se pojavio i 480p WEB-DL sa Disney+.
Malo sam kopao i po privatnim trackerima i na torrentleech uspeo da nadjem DVD Remuxe. Pa skinuo i jedno i drugo da uporedim...

Iako je video kvalitet prakticno isti, DVD Remux je bolji izbor od DSNP WEB-DL zato sto:
- su engleski titlovi radjeni normalno u dve linije, a kod DSNP su neretko nepregledni jer idu i u tri
- video ima "smooth motion" (NTSC 29.97fps), pa je podrhatavanje slike drasticno manje primetno

Mozda nekome bude koristan info. 👌

Top Bottom