• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Koncerti

Stize nam Rammstein, po treci put u Beogradu.

24.05.2024 – SRBIJA, BEOGRAD, UŠĆE PARK


Ide se, obavezno.

387513843_367105008982570_6999693411539626792_n.jpg

Cene lemaju po ushima

Edit

Dakle na otvorenom, bice spektakl, vatromet ce biti impresivan.
 
Last edited:
Ti verovatno spadas u one koji cene njihove stare albume, madam moram ti reci, ima i na novim da se probere ponesto, samo je potrebno par preslusivanja...
 
pa ne mogu da kažem da u celini cenim stari rad, ali da, ima dobrih pesama, mada ih već bar 15 godina nisam pustio
 
Cela poenta je da taj koncert treba doziveti, ne postoji bend na ovom svetu koji je tako dobar uzivo i koji nudi takav spektakl.
Karta jeste preskupa, ali znas gde ti je svaki dinar otisao, jer to se vidi i oseti, za razliku od nekih drugih mega zvezda, gde platis skoro isto kartu, a ne dobijes ni cetvrtinu toga...
Mozda je ovo i zadnja prilika da se vide u Beogradu, tolko su matori, da ne znam koliko ce jos svirati... jos je koncert konacno na otvorenom, tu ima samo da siklja vatromet i pirotehnika, ceo centar ce goreti... mislim da je dozivljaj cak i proci u blizini...

Tako da ko ne moze da priusti kartu ili ne zeli, nek prodje makar blizu Usca u to vreme, imace sta da vidi, nebo ce goreti.
 
tebra dok ne odes na njihov koncert, ne znas, to ne moze da se isprica, to mora da se oseti :)
 
Slažem se da su kod nas trebali neku nižu cenu da stave, ali što se tiče mejdena, jednostavno ne može da se poredi, tri puta su veći troškovi za koncert Rammsteina.
 
Stajanje je toliko kostalo ove godine u Budimpesti, nisam toliko ispratio cene kod drugih mada mi se cini da je u Slovackoj bilo malo skuplje, ali znam da su drugi veliki koncerti u Budimpesti isto bili 75 evra za stajanje. Ili da bude taj nivo cena ili ne dolaze. Fan pit mi se cini da je malo jeftiniji(skoro 100 evra), dok se ne secam okvirnih cena za tribine.

Za Mejdene ne znam kolike su bile cene ove godine u Ljubljani.
 
Jbg, ne vidim logiku da cijena karte bude jeftinija u Srbiji, samo zato što je standard manji.
Šta, da ponesu manje opreme ili puste bubnjara na godišnji, nek' ide matrica?

Rammstein je hodajući cirkus, i to se plaća, daleko više opreme imaju od Mejdena npr.

Šta su napravili onomad u Areni ovo će biti daleko veće, cijena karata je smiješna.

Naravno, koncert je ipak do muzike, za ljude koji idu samo da ih slušaju i jeste preskupo.

Ostali će da gorimo!
 
Cela poenta je da taj koncert treba doziveti, ne postoji bend na ovom svetu koji je tako dobar uzivo i koji nudi takav spektakl.
Karta jeste preskupa, ali znas gde ti je svaki dinar otisao, jer to se vidi i oseti, za razliku od nekih drugih mega zvezda, gde platis skoro isto kartu, a ne dobijes ni cetvrtinu toga...
Mozda je ovo i zadnja prilika da se vide u Beogradu, tolko su matori, da ne znam koliko ce jos svirati... jos je koncert konacno na otvorenom, tu ima samo da siklja vatromet i pirotehnika, ceo centar ce goreti... mislim da je dozivljaj cak i proci u blizini...

Tako da ko ne moze da priusti kartu ili ne zeli, nek prodje makar blizu Usca u to vreme, imace sta da vidi, nebo ce goreti.

Jel ces ici na Rammstein zurke?
 
Jbg, ne vidim logiku da cijena karte bude jeftinija u Srbiji, samo zato što je standard manji.
Šta, da ponesu manje opreme ili puste bubnjara na godišnji, nek' ide matrica?

Rammstein je hodajući cirkus, i to se plaća, daleko više opreme imaju od Mejdena npr.

Šta su napravili onomad u Areni ovo će biti daleko veće, cijena karata je smiješna.

Naravno, koncert je ipak do muzike, za ljude koji idu samo da ih slušaju i jeste preskupo.

Ostali će da gorimo!
Tako je, jedino ako oni sami pristanu na manju maržu, ali to nije bio slučaj nikad do sad kad su dolazili kod nas i ne znam dal neko to praktikuje.
Jel ces ici na Rammstein zurke?
Išao sam ranije, ali više nisam dobar sa tom ekipom, tako da ne idem već neko vreme...
 
Glupo mi o tome da pričam javno, reći ću samo da se predstavljaju kao nešto, što nisu.
 

Prvi dan prodaje, reko uzecu karte posle posla, nope... fan pit rasprodat ceo posle par sati... verovatno stranci pokupovali sve... sad razmisljam dal da uzimam obicnu kartu ili da sacekam, mozda naprave odmah i drugi koncert dan posle, kao sto su u Nemackoj, ovo ce oboriti rekorde.
 
Back
Top Bottom