• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Koncerti

315471283_142496785206564_7054358597981312727_n.jpg

ИБАR održava svoj prvi javni nastup u petak, 25.11.2022, u zgradi Jugošpeda!
Bend ИБАR svira progresiv etno post rok. Dođite da čujete šta to značI!
Ulaz na koncert uz donaciju na dobrovoljnoj bazi. I dolazak je na dobrovoljnoj bazi. Sve je na dobrovoljnoj bazi. Niko ništa ne mora.
Ako vas neko tera da dođete na koncert benda ИБАR pod pretnjom sile, obratite se članovima benda ИБАR. Nećemo moći puno da pomognemo, ali dobićete naše iskreno saosećanje.
Do zgrade Jugošpeda se stiže tako što krenete ka sajmu sa Mostara. Ubrzo nakon uključenja u Bulevar Vojvode Mišića sa Gazele, skreće se desno, preko pruge. Skretanje se nalazi PRE skretanja za novi Bulevar Vudroa Vilsona. Na GMaps ukucati Jugošped.
Parkinga ima dovoljno i besplatan je.
UPUTSVO ZA DOLAZAK DO SVEČANE SALE U JUGOŠPEDU (POTREBNO PROČITATI, UHVATITE SKRINŠOT):
- Sa parkinga ući u zgradu kroz narandžasta vrata.
- Popeti se na prvi sprat.
- Posle stepenica, ući pravo u sobu sa narandžastim liftom.
- Proći hodnik sa rešetkama na zidu.
- Na kraju hodnika, proći kroz vrata levo.
- NE SILAZITI NIZ, NITI SE PETI UZ, STEPENICE. Proći kroz sobu sa parketom.
- Proći kantinu sa plavo-belim pločicama (blizu ste, kroz prozor sa leve strane možete videti Svečanu Salu)
- Iz kantine levo, pa ponovo levo. Čestitamo, stigli ste na koncert benda ИБАR!
Hvala Ivani Miljković za plakat i propratni materijal za koncert!
 
Veliki Prezir će 31. 12. održati poseban novogodišnji koncert, a raspoloženje će tokom večeri i noći setovati i gradska DJ ekipa: Toma Grujić i Borko Vujić. Sasvim poseban doček, električne gitare, plesni groove, ležerna psihodelija, sloboda u svakom smislu.
Ulaznice za doček Nove godine u Elektropioniru dostupne su po promotivnoj ceni od 2.000 dinara, dok će redovna cena biti 2.500. Lagano posluženje i piće dobrodošlice se podrazumevaju.
I noć za pamćenje!
Ulaznice su dostupne u Anti Shop Elektropioniru počev od 19. decembra.
319515164_682435746617262_6688440404627384818_n.jpg
 
Ritam Evrope! – proslava Dana pobede nad fašizmom i Dana Evrope
Ritam Evrope! je manifestacija kojom Studentski kulturni centar Novi Sad obeležava 9. maj, Dan pobede nad fašizmom i Dan Evrope. Ovu manifestaciju SKC Novi Sad organizuje od 2007. godine, a ovo je njeno 15. izdanje.
Ritam Evrope! je postala jedna od najprepoznatljivijih manifestacija tog tipa u regionu, a ove godine obuhvata muzički program na bini u Limanskom parku, gde će nastupiti:
📍 ljubljanski rok bend Bogunov
📍 kultni pank bend Paraf iz Rijeke
📍 beogradski eksperimentalni rok bend Vizelj
📍 alternativni rok bend Kanda Kodža i Nebojša iz Beograda
📍 novosadska kantautorka Dojo
Koncert je besplatan i počinje u 19 časova.
🖼 Pored ovoga, Ritam Evrope ove godine obuhvata i izložbu fotografija Zorana Trbovića „Drugi ritam“, koja će biti otvorena u četvrtak 4. maja u 19 časova u SKCNS Fabrici.
Ulaz za posetioce je besplatan, a postavka će moći da se pogleda do 12. maja, svakog radnog dana od 10 do 19 časova.
 
Kao sto sam ocekivao, Beer Fest uveo placanje ulaznica. Za obicnu masu nista spec, za VIPovce se malo vise placa u odnosu na proslu godinu+uveli placanje stolova. Programa jedva i da ga ima, satnicu ocekivati u minut do 12 ako bi neko uopste i isao. Do juce smo znali za pet izvodjaca. Nakon Morcheebe, vidim da su drugi strani izvodjaci acid jazz, to moze nekom biti interesantno.

347397091_1231138897571161_7590826646967515269_n.jpg


Ako izvuku nekog izvodjaca kog bih slusao, mozda odem taj jedan dan. Za sada bih u junu isao na dva-tri dana Arsenala. Juce otkazan The 1975, ne slusam ih uopste ali bas sok da su u ovom periodu otpali, a toliko ljudi je kupilo kartu i bile su od februara ulaznice posebno samo za taj dan.
 
Last edited:
Morcheebu sam slušuao pre neku godinu uživo i zvuče neverovatno. Nisam verovao da mogu live tako da zvuče. Tako da ako ima fanova ovde, ko može, treba da ode na ovo.
 
Nije mi to to da Beer Fest bude u junu, to mi je uvek bila žurka koja mi je simbolično označavala kraj leta. Ne znam kako će im proći ovo sa naplatom ulaza.
 
Emma Ruth Rundle u Sinagogi, Novi Sad, 21.07.2023
EmmaRuthRundle_novi_baner820.jpg

Prvi put sam je čuo u Domu Omladine, kao predgrupu Wovenhandu. Cura je pokidala, Wovenhand smorio.
 
Marriages, tada sam je propustio. Wovenhand je jako specifičan bend, odlični su muzičari u njemu, i više ide na vajb.
 
Marriages, tada sam je propustio. Wovenhand je jako specifičan bend, odlični su muzičari u njemu, i više ide na vajb.
Tako je, Marriages. Ne sećam se šta je bio problem sa Wovenhandom. Lošije ozvučenje, on je imao neke distorzije na mikrofonu, sasvim suprotno iskustvo od Sinagoge (koje sam propustio...):
 
Eugene koristi višeglasje sa mikrofonima da procesuira vokale, to je normalno. Nekome smeta, nekom ne. I oni su sada na turneji, ali izgleda da nas zaobilaze ove godine, što je šteta.
 
Eugene koristi višeglasje sa mikrofonima da procesuira vokale, to je normalno. Nekome smeta, nekom ne. I oni su sada na turneji, ali izgleda da nas zaobilaze ove godine, što je šteta.
Jasno, samo mi nešto nije legao koncert... Naravno, kad smo crna rupa. Gde su najbliže?
 
Back
Top Bottom