• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Koji TV kupiti?

Ali u suštini, čak i ako se pojavi burn-in, može da se reši tim pokretanjem tog čišćenja (a inače to se pokreće i automatski nakon nekog vremena).
da pomognem, zove se pixel refresher 😊
 
A linus je to ugasio bio ako se dobro sećam kroz neki skriveni meni zbog abl i onda mu je radio non stop max brightness pa je zeznuo.
Ja imam c9 od 19e ako se ne varam, još uvek nema burnin.
Planirao sam menjati za g3 u nekom momentu, možda sledeće godine. Dao bih više kesa za veći brightness.
 
C1 ima slab brightness...ja isto ne bih zalio para za bar duplo jaci brightness jer jednostavno mora biti jaci, ovo nije dovoljno. Tv jeste bruka, lepe boje, brz, za igre perfektan ali ga *ebe brightness a to je i najvise nekako vidljivo
 
Bukvalno nikada mi nije palo na pamet da zelim da je moj c1 svetliji.
Sigurno je dosta i do sobe u kojoj se nalazi.
 
Mislim da mi nikad nije palo napamet da predjem 80%, al' ono posle toliko projektora ne moze tv-u da fali brightness :D

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
Pa to, mislim da ću ja kao i plazmu da ga furam 10 godina dok se ne pojavi neka gamechanger tehnologija da me motiviše da ga promenim.
 
Ja sam veoma zadovoljan sa mojim C1, menjacu ga ne ako dodje drasticno veci brightness nego kada izbace panel sa 240hz podrskom. Uopste nema zurbe.
 
Za koji ste Sony govorili da mnogo kvalitetnije upsceluje naše kablovske kanale a da je u ostalim specifikacijama isti kao LG C1, C2... Koliko trenutno kod nas taj Sony košta više od najjeftinije nabavke LG C1?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ja sam nasao samo jedan oglas na KP kad kucam LG C1, 55" za 780e, i to polovan, tako da se bas i ne isplati...

Osim ako ne trebam nesto drugo da kucam, ne znam kako ide pun naziv modela LG C1, verovatno ima jos nekih oznaka u nazivu modela, ali ne znam gde to da nadjem...

Mislim da je OLED48C12LA, ali i taj je skup 870e... tako da se ne isplati u odnosu na C2...
 
Iako će neko teško primetiti razliku između C1 i C2, treba znati da je C2 noviji, ima nešto brži CPU, svetliju sliku, lakši je...tako da je C2 svakako bolja kupovina ako razlika u ceni nije veća od oko 10-15% u odnosu na C1.

Inače imam C2 preko 6 meseci, veoma zadovoljan.
 
a i ja pricam svasta, u vestima je link za njihovu prodavnicu, ovo su cene za neke zanimljive modele:


 
Dobro je, konacno cemo dobiti neki krsten OLED monitor, samo sto se plasim da ce cena biti tipa 3000 evra najmanje.
 
Najvise OLED PC monitora prodaje sam LG preko svojih 42" i 48" televizora [koji znaju da padnu ispod 1000€]. Nadam se da ce i oni da poboljsaju PC prikaz slike i dodaju 4K 240hz mod. Dok se to ne desi, ovaj moj C1 nema potrebe menjati.
 
Za jedno 3-4 god dok se ne iskristalise situacija sa Oled monitorima, tek tamo cu razmisliti o kupovini jednog takvog, i naravno cenovno da budu kolko tolko normalni.. Eto napreduju i oni, u odnosu na prvu gen Oled monitora ovo je vec jace na papiru
 
Back
Top Bottom