• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Koji TV kupiti?

Na tehnomaniji je 2+3 jasno naznaceno.

Ove nisam mogao da dobijem telefonom
 
Računaj da je 65C2 oko 1400€ na KP, pa vidi da li ti vredi davati +400€ za dodatne tri godine garancije.
 
Pa, to pitam. Koliko se isplati? Da li se kvare?
Vidi ja sam uzeo LgCX 2021 god za 1250E kod prodavca iz subotice kada mu je cena bila 1600 ili 1700 i to 55inca sto je deset inca manje.
Ne znam za sada u odnosu na cene jer sam prezadovoljan sa televizorom i kontam da narednoh 10 god necu imati problema po tom pitanju ali ja sam recimo dobio od coveka racun iz madjarske i garantni list ,stim da Lg electronics pokriva servis u Srbiji bez obzira gde si kupio televizor osim ako nije LG u pitanju tako da itekako mi se sa finansijske strane gledano ako smo ograniceni sredstvima ili jednostavno ne zelimo da damo vise para nego sto mu je realna vrednost,onda svakako da da vredi :)
I sto se kvarova tice nisam imao za sada stvarno nikakvih problema,nestajala je struja,sekli su drvo ,opizdio grom od nas 20metara,nista ama bas nista samo da znas da trosi struje oled kao fap naftu otprilike :)
Pre dva dana je izasao ponovno neki dodatni softver za njega i bio update pre nekih 3 meseca je izasao update koji menja meni i interfejs da izgleda kao novija lg serija televizora :0,mada iskren da budem stariji web os mi je bio nekako bolji i lepsi :)
 
Pa, to pitam. Koliko se isplati? Da li se kvare?
Dosta sam citao o LD OLED-ima pre kupovine mog, a i posle, bas retko iko javalja bilo kakav hardverski problem. Cak i burn-in je prava retkost, moras da se bas potrudis godinama da ga ostetis.

Naravno udar groma je vecna boljka televizora, al to niko ne moze da spreci.

Slobodno uzimaj C2 ili C3, samo je pitanje gde nadjes povoljnije. Bas je pala cena od 65", kad sam ja uzimao moj 48", 65" je bio ~2000e.
 
Da li je neko uzima C2/C3 skoro?
Da li je ovo ok cena?
I da li je 5 god garancije? (ne mogu da ih dobijem) Ne vidim da je posebno naznaceno

Ja uzimam C2 55" vrlo uskoro, preko KP za 1000e.

Na tehnomaniji je 2+3 jasno naznaceno.

Obzirom da radim u Tehnomaniji, zivo me zanima gde vidis 2+3 godine, jer ja nigde ne vidim?

Standardna garancija je 2 godine, eventualno ako moze registracijom na LG sajtu da se produzi za jos 3 godine...
 
Ja uzimam C2 55" vrlo uskoro, preko KP za 1000e.



Obzirom da radim u Tehnomaniji, zivo me zanima gde vidis 2+3 godine, jer ja nigde ne vidim?

Standardna garancija je 2 godine, eventualno ako moze registracijom na LG sajtu da se produzi za jos 3 godine...
Ja sam preko gigatrona kupio ps5 prosle nedelje :)
 
Pa, to pitam. Koliko se isplati? Da li se kvare?

Koliko znam, niko od nas sa Secret-a nije imao probleme;

Bokija je nervirao nedostatak podrske posle nekoliko godina, ako se dobro secam (valjda B7); Jovcho, Maxa i ja imamo C seriju, isto koliko znam bez problema. Maxa koristi i kao monitor, nije jos prijavio burn-in.

Ja bih samo preporucio 65" "pod obavezno", da imam gde ovaj "mali", tacno bih sad 65" uzeo.
 
Back
Top Bottom