• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Koji TV kupiti?

Koji WiFi ruter imaš? Ako te ne mrzi, kad imaš vremena, ako možeš da pokreneš https://github.com/openspeedtest/Speed-Test (ima u Win store-u da se preuzme dosta laka instalacija, ne mora docker i slično), pa da izmeriš brzinu otvaranjem open speed testa putem browsera na TV-u.

Čisto da vidim kako se kotira moj ruter u odnosu na tvoj za lokalni transfer rate.

... ocekujem da ce i ovaj put da preskoce bolju ethernet podrsku.

Ok za ethernet port (mislim nije OK ali ajde), ali zašto pobogu imaju 2.0 USB portove?
 
Хтио бих да купим телевизор примарно за кориштење уз Xbox 360 и PS3. Прву конзолу сам тестирао на Telefunken тв-у од 40 инча, односно 99 цм и резултати су стварно импресивни, сјајно изгледа слика, врло чисто и живо.

Контемплирао сам да узмем HISENSE 40A5720FA Smart TV, има ли неко представу какве резултате могу очекивати? Ти телевизори су врх у буџетној варијанти, такође је и гаранција најдужа, 5 година наспрам 2. Да ли је релативно сигурно или коцка имајући у виду контакт uspcalera старијих конзола са downscalerom модерног Full HD тв-а?
 
Ako nećeš igrati ps2, xbox klasik, gamecube i dreamcast na njemu onda je totalno svejedno koji tv ćeš uzeti za ps3 i 360 sve radi posao iz nekog mog iskustva pričam.

Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока
 
Hvala puno Grujo na odgovoru. Cijenio bih ako bi jos neko podijelio svoja iskustva. PS360 + Full HD tv.
 
@Nezaborav
Moje iskustvo je da PS3 lepo radi na full hd televizoru preko HDMI izlaza.

Igre se internally renderuju uglavnom na 720p, a rezolucuju stavis na samom PS3 1080p.
Sam PS3 radi upscale, TV samo dobija 1080p signal.

Ti si bas usao u pricu i zakomplikovao sebi stvar, koja je u biti jako prosta. :)
Uzmes TV koji ti se svidja, panel,velicina itd.

Za X360 nemam konkretnog iskustva ali kapiram da je isto.
 
Xbox 360 radi ekstra na full hd tvu, i na 32 i na 40 inča, na njima sam lično probao (32 lg i 40 philips), ne bi trebalo tv ništa da downscaluje
 
Last edited:
Rade odlicno obe konzole na full hd tv-u preko hdmi kabla. Probao na Soniju i Hitaciju. Soni je bio 3D pa sam i to isprobao na obe konzole takodje je radilo ok.
 
Radi x360 na bilo kom novijem ili starijem full HD tv preko HDMI kabla , koristio sam ga licno na dva tri Samsunga uvek sve bez greske.
 
A firmware update da možemo i mi sa C1 da puštamo DTS to da se ne nadam?
 
pošto se u TV ne razbiram, pa me zanima koji od ova dva entry TV-a je bolji, veličina ekrana nije presudna:

Hisence E7HQ ili TCL C635
 
Back
Top Bottom