• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Switch Hacking news,exploits homebrew....

Da, ja koristim njega. Ali ne može da se flešuje na RP2040 modele, čisto da napomenem.
 
Čipovao sam i drugi Switch Lite koji imah. Upotrebio sam isti čip (baziran na RP2040), a flet kablove drugog proizvođača, čisto testa radi. Nema funkcionalne razlike, osim blago estetski i mooožda se malo lakše leme ABCD kontakti.

Za glitch (da modčip odradi svoje) je u proseku potrebno 20-30 sekundi. Dešava se da gličuje za 3 sekunde, a dešavalo mi se da je potrebno i do 90 sekundi. Uvek je uspešno, ali varira vreme koje je potrebno da pokrene Hekate. Probao sam više čipova, rezultat je uvek isti. Više izvora mi je potvrdilo da to zavisi od konkretnog primerka eMMC čipa i da se to dešava.

Možda nekom prilikom probam HWFly sa ASIC-om, čisto da vidim ima li razlike. Mada ih ima sve manje i manje, pa je pitanje još koliko će biti dostupni za kupovinu.

Fino rade novi RP2040 čipovi na v1/v2, a okej su i za Lite. Za OLED bih ipak išao na Instinct-NX čip, koji je skuplji, ali dobro radi.

To je to. Ako se nešto značajno ne bude promenilo, poput metode za čipovanje ili samih čipova, neću više postavljati fotografije procedure. Ako nekog nešto bude interesovalo, neka pita.

IMG_6796.jpeg
IMG_6798.jpeg
IMG_6803.jpeg
 
Imam hakovani Switch v1 sa Atmosphere OS. Htio bih da ga povežem na WiFi da bih skidao sa homebrew store. Da li postoji opasnost da me banuju i da li je dovoljno koristiti DNS iz prvog posta ove teme da bih izbjegao ban?
 
@visant Ima par tačaka koje su baš nezgodne - C i D su najteže. Za C tačku nemoj da prelemljuješ ceo EMMC, jer onda povećavaš rizik da nešto pođe po zlu. Moraš da budeš precizan i da 3 puta meriš, jednom lemiš, pa meriš ponovo da bi video da li je dobro.

U suštini, ako imaš entuzijazma, okej opremu za lemljenje i iole si oprezan - samo napred.
 
Kako pravilno instalirati DeepSea? Koje foldere da ostavim a koje da obrišem? Imam Atmosphere 1.5.5 i 16.1.0 FW.

Znam da Nintendo folder ne treba brisati a da li postoji još neki folder koji ne treba brisati?
 
Opcija 1: Prekopiraj i zameni samo fajlove koje bi da ažuriraš (Atmosphere i hekate, neka dodatna app koja puca sa novijom verzijom softvera...).

Opcija 2: Otpakuj DeepSea na karticu, zameni sve fajlove za koje te pita, a onda preimenuj hekate u payload.dat. Nakon toga, otpakuj poslednju verziju sigpatches i zameni ponovo fajlove.
 
Dal je moguće hakovati onaj mini wii crveni? Imam neku solidnu ponudu za njega pa me interesuje koliko je izvodljivo tako nešto?

Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока
 
Dal je moguće hakovati onaj mini wii crveni? Imam neku solidnu ponudu za njega pa me interesuje koliko je izvodljivo tako nešto?

Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока
Koliko se secam provalili su i njega. Originalno nije moglo. Ja moj nisam dirao.

 
Back
Top Bottom