• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Switch Hacking news,exploits homebrew....

Da u sleep modu mi je poslao lik :)
A gasiti ga svakako ne planiram, nisam full gasio ni druge konzole :D

Btw kada smo vec kod toga, kako se pokazao onaj AutoRCM tokom godina, znam da su ljudi tripovali kao da ne valja to paliti, al kontam da ne bi bilo i dalje to opcije da je problematicna, a to ti resava problem gasenja ako bas zelis :D
 
Da u sleep modu mi je poslao lik :)
A gasiti ga svakako ne planiram, nisam full gasio ni druge konzole :D

Btw kada smo vec kod toga, kako se pokazao onaj AutoRCM tokom godina, znam da su ljudi tripovali kao da ne valja to paliti, al kontam da ne bi bilo i dalje to opcije da je problematicna, a to ti resava problem gasenja ako bas zelis :D
Pre ili kasnije ćeš je zaboraviti ingame i isprazniće ti se baterija. Moraš imati jig.
 
Meni se nije ispraznila baterija za godinu dana ali sam čim sam uzeo Switch poručio 3 rezervna sa Alija. Dobio sam naravno jedan uz Switch ali nisam hteo da razmišljam.
 
Stigao mi je danas modchip za Switch, pa se bacih na posao.

Hladan znoj me je oblio 10ak puta dok sam zalemio kontakte za kondenzatore. Izuzetno su sitni, poput vrha igle. Gledao sam unapred po netu dok sam istraživao problematiku, ali tek sam uživo uvideo koliko su mali. Trebalo je da slikam poređenje sa iglom, ali nije mi palo na pamet u tom trenutku. Mikroskopom sam proveravao lemove.

C42785E1-CFD3-4E0C-9075-5C6E212F07B3.jpeg

Ali, na svu sreću, uspešno sam odradio instalaciju modchipa.

AAE322D7-E16A-4765-952B-0D5319808354.jpeg
14A32E43-E643-431E-8E39-8A1A9C886EDA.jpeg
1BE80E0D-EEF3-4B47-8BD5-8259CFF626E4.jpeg
 
Ćao ljudi, pitanje. Kada se koristi loader za Switch v1, npr. onaj koji @Nikola22 prodaje, da li kada se Switch ugasi i prilikom sledećeg paljenja ne pokrene loader mogu da igram originalne igre koje kupim i online bez rizika da mi konzolu ili nalog banuju zato što bih najčešće ipak koristio loader da bih igrao pirate?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ako planiraš da koristiš svoj Nintendo nalog na konzoli, preporučljivo je da podeliš sadržaj tako da na stock sistemu imaš samo one igre koje kupiš i koje imaš na ketridžima. Ako planiraš da igraš online, samo ovako je to preporučljivo.

I imaš posebno CFW sistem, koji pokrećeš preko RCM dongle-a, sa homebrew sadržajem, piratskim igrama i blokiranim Nintendo serverima.

Ako uzimaš Switch od Nikole, on će ti već detaljnije objasniti. Verovatno već ima sve podešeno.
 
To, to, to sam i pitao, znači u potpunosti su odvojeni stock system i sistem koji se pokreće preko dongla, ne postoji rizik od bana ako stock system koristim samo za originale i online a sistem koji se pokreće preko dongla samo za pirate bez online.
 
Koliko znam, i dalje postoji neki rizik od bana ako softmodovanu konzolu (stock system) koristiš za online.
 
Rizik uvek postoji. Ali koristiš posebne OS-eve, posebne igre, blokiraš Nintendo servere i skloniš identifikatore na CFW, pa ne bi trebalo da ti banuju konzolu.
 
Čitao sam na redditu da su nekoga banovali iako je flushovao nešto, sistemski, nakon što je igrao piratizovane igre, a onda se kačio na OFW posle restarta. Ostaje trag u sistemu, uvek je bilo tako, kao i sa Xbox 360. Sada ako hoće da te banuju, banovaće te, ako naletiš na njih.
 
Taj nije pravilno razdvojio homebrew od official OS-a i nije sklonio identifikatore iz CFW dela konzole.
 
Stigao hwfly lite. Kontakti su baš sićušni haha. U međuvremenu cijene čipova još spale, ima ih ispod $15 sada.
Imaju li RP2040 varijante prednosti u odnosu na one starije ili je svejedno?
 
Da, kontakti su izuzetno sitni. Na slikama su čak i krupni. 😄 Kupio sam bolji mikroskop.

Ja preferiram klasične HWFly, uprkos nešto višoj ceni, jer znam da radi kako treba.

Mislim da RP2040 varijante trenutno nemaju prednosti, osim niže cene. Mada, navodno, razlika nije velika.

Ako instaliraš sam, javi kako si prošao. :)
 
Back
Top Bottom