• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Movie Filmovi (2024)

Alien Romulus mi je mixed jako. Bolji je svakako od smeća kao što su Prometej i Alien Covenent. Pošto je tek izašao ne pišem ništa osim ako niste baš fan serojala, čekajte da ovo izadje na net.
 
Fly me to the Moon (2024)

Nisam fan Skarlet Johanson i smatram da je izvikana, pogotovo njena lepota. Ima tu i tamo neki dobar film, ali generalno, nije mi se dopadala do sada. U ovom filmu, moram reći, ovaj 60ies izgled, frizura i sve to, odlično joj leži. I gluma joj skroz ok - dobar delivery, umerena, zabavna kada treba. Stvarno, baš sam prijatno iznenađen njenomn rolom.

Odlazak na Mesec i cela priča oko toga, šta je čovečanstvo uspelo da uradi (iako je to USA, prokleta je amerika i zlato što sja i sve to), to je generalno jedna od najinspirativnijih priča koju znam - uvek kada razmislim o tome prosto se oduševim kako je moguće da smo mi kao ljudi uspeli da izvedemo takav poduhvat i to 1969. Ovaj film se bavi konkretno marketinškom stranom toga, ali u suštini je splet nabacanih događaja koje nakon polovine filma gube svaki smisao - više su nabacane jer su cool i jer ljudi znaju da postoje neke afere i teorije zavere.

Propuštena je odlična prilika da se napravi odličan film, a u stvari je napravljen hibrid izmedju rom com-a i pop culture dogdajaja (sletanje na mesec), koji nit ima romantike, nit ima komedije toliko, a pop culture se svodi na referenciranje svega sta znamo oko Sletanja na Mesec.

Ocena bi bila 6/10, iako je izuzetno dobar film za čiliranje u ovim vrućim danima, prava letnja limunadica

Mnogo bolji filmovi su Hidden Figures, Apollo 13, For All Mankind serija, October Sky
 
Odlazak na Mesec i cela priča oko toga, šta je čovečanstvo uspelo da uradi (iako je to USA, prokleta je amerika i zlato što sja i sve to), to je generalno jedna od najinspirativnijih priča koju znam - uvek kada razmislim o tome prosto se oduševim kako je moguće da smo mi kao ljudi uspeli da izvedemo takav poduhvat i to 196
Tako sto su snimili u holivudu odlazak na msec kao iovaj film,nikada nismo otisli van orbite,mozda neki satelit evntualno...
 
Meni Longlegs bio skroz OK, ništa memorable ali je vredelo otići do bioskopa.

Neško standardno dobar.
 
Longlegs OK. Prve 3/4 filma su poprilicno dobre, dobra atmosfera. Iako je slow as fuck drzao mi je paznju, al kao i vecina filmova ovog tipa kraj mi je bio meh. Tako da celokupan utisak odma opadne, gledljiv je pogotovo ako gotivite ove slow burn trilere, al ne ocekujte cuda.
Samo napomena ovo nije horor ni najmanje, zato i pisem ovde.
 
Last edited:
Back
Top Bottom