• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Movie Filmovi (2023)

Status
Not open for further replies.
Nisam stigao da postujem u onoj staroj temi, ali evo ovde, mojih top 10 2022 filmova:

1. Top Gun: Maverick
2. The Banshees Of Inisherin
3. Red Rocket
4. The Northman
5. Decision To Leave
6. Everything Everywhere All At Once
7. Prey
8. Triangle of Sadness
9. Cha Cha Real Smooth
10. Ambulance

Honorable mentions: Metal Lords, Thirteen Lives, Confess, Fletch, Avatar: The Way Of Water, Emily the Criminal, Tár, Good Luck to You, Leo Grande, Fresh, Aftersun, Vengeance, Scream, Guillermo del Toro’s Pinocchio, She Said, I Used to Be Famous, See How They Run, Where the Crawdads Sing i The Batman

Razočaranja godine: Glass Onion: A Knives Out Mystery, Licorice Pizza (nije loš film, ali sam ja očekivao možda previše), The Unbearable Weight of Massive Talent (da je ovo radio Majkl Bej bio bi možda film godine) i Elvis

Najgori filmovi:

1. Nope
2. Blonde
3. Thor: Love and Thunder
4. Black Adam
5. South Park: The Streaming Wars
6. Death on the Nile
7. Marry Me
 
Srecan rodj Nelex, dobar pregled god, samo je red rocket iz 2021 i slučajno si otkucao prey.
 
Hvala svima 😊

Srecan rodj Nelex, dobar pregled god, samo je red rocket iz 2021 i slučajno si otkucao prey.

Red Rocket je imao limited theatrical release u Americi decembra 2021. godine, a pre toga je prikazan u Kanu, tako da nikako nisam mogao da ga pogledam. Koliko se sećam, u Srbiji, u Cineplexu se pojavio tek krajem februara 2022. godine. Razumem zašto kažeš da je on iz 2021, ali nadam se da razumeš zašto ga vodim pod 2022.

Znao sam da ću zaboraviti nešto - RRR 😅 Oh well, zadovoljan sam listom i ovako.
 
Da vidi stvarno i ja sam ga gledao u februaru kad je pušten digitalno, u svakom slučaju msm da mi je bio u top 10 za 2021, gotivim
 
Sretjan rodjendan Nelex :3

Shto se tiche teme, nishta iz ove godine nisam gledao, ali, poshto je stara zatvorena, evo mojih top filmova iz 2022:
Prey
Hellraiser

Najloshiji iz 2022:
Nope
 
Nisam stigao da postujem u onoj staroj temi, ali evo ovde, mojih top 10 2022 filmova:

1. Top Gun: Maverick
2. The Banshees Of Inisherin
3. Red Rocket
4. The Northman
5. Decision To Leave
6. Everything Everywhere All At Once
7. Prey
8. Triangle of Sadness
9. Cha Cha Real Smooth
10. Ambulance

Honorable mentions: Metal Lords, Thirteen Lives, Confess, Fletch, Avatar: The Way Of Water, Emily the Criminal, Tár, Good Luck to You, Leo Grande, Fresh, Aftersun, Vengeance, Scream, Guillermo del Toro’s Pinocchio, She Said, I Used to Be Famous, See How They Run, Where the Crawdads Sing i The Batman

Razočaranja godine: Glass Onion: A Knives Out Mystery, Licorice Pizza (nije loš film, ali sam ja očekivao možda previše), The Unbearable Weight of Massive Talent (da je ovo radio Majkl Bej bio bi možda film godine) i Elvis

Najgori filmovi:

1. Nope
2. Blonde
3. Thor: Love and Thunder
4. Black Adam
5. South Park: The Streaming Wars
6. Death on the Nile
7. Marry Me
Kontroverzna lista ali ću da proberem par filmova, volim kad neko tako izbaci listu. :)
 
Od Filmova koji nisu na ovoj listi vidi recimo Resurrection, Watcher, Speak no Evil, Emilija Krimos, Spiderhead, Armageddon Time, Crimes of the Future, Men...
 
pogledao fall 2022....play stupid games, win stupid prizes. prilicno dobar film, ko se boji visine (realno ko se ne boji) imace znojave dlanove. dve devojke su zaglavljene na super viskom tornju, to je film, sta rade, sta pokusavaju itd. devojke nisu super iritantne, sto je bitno za jeftin film izgleda prilicno dobro.
inace toranj stvarno postoji, neki delovi su i snimljeni na njeme.
ne bi gledao trejler, otkriva dosta.
 
Ako nisi pogledaj Shallows, slična fora samo ajkula ima antologijskih scena gotivim
 
pogledao, nije ostavio neki utiosak cim se ne secam prakticno nicega.
od tih filmova sa ajkulama dobar mi je bio open water 2003.
 
Ja mislim da sam Shallows pet puta gledao, prvi put u bioskopu, to mi omiljeni sa ajkulom

Jbt sad sam hteo da kažem ima i Adrift na tu foru i saznam da se on u stvari zvao Open Water 2 : Adrift...

 
Last edited:
Pravi ih samo da si nam živ i zdrav

The giant blue cat eco-aliens will return: James Cameron says Avatar: The Way of Water will “easily” pass the break-even point at the box office and that he will indeed make more sequels to his fantasy hit.​



r7NHw6g.png
 
pogledao northman, znao sam da su misljenja mixed ali rekoh ovde je na dosta listi najboljih filmova, mozda je dobar....jbg meni definitivno nije na listi najboljih filmova, ako bi bio na nekoj listi onda bi bio na listi najgorih ali ipak nije ni toliko smece. nordijska mitologija je sama po sebi kul, film izgleda super i ima tu super atmosferu....neki dogadjaji su malo neocekivani ali ostalo jako slabo. tupave scene, clunky akcione scene, meh glavni lik, anya i ta veza isto itd...
 
Baš se retko vidja film koji tako oscilira u kvalitetu i ja sam bio zbunjem
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom