• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Movie Filmovi (2023)

Status
Not open for further replies.
Pogledah Expendables 4. Sta koji kurac ahahaha Ovo mora da je neka sprdnja ??? Ja jadniji film ne secam se da sam gledao u skorije vreme, deluje kao neki fan projekat za youtube jbt ahaha jos uvek nemogu da dodjem sebi :D
 
Pogledao sinoc Anatomy of a Fall, francusku triler-dramu koja je ove godine osvojila Zlatnu palmu.
Zaplet nije preterano originalan, a i film je mogao biti kraci (traje oko 2.5 sata).
Sa druge strane, gluma je maestralna i daleko iznad onoga sto sam gledao u Killersu (svi glumci su pokidali, ukljucujuci i klinca).
Zanimljivo mi je bilo gledati kako funkcionise francuski pravni sistem, buduci da nista o tome nisam znao.
Nisam ove godine pogledao mnogo filmova, tako da mi je ovaj trenutno na vrhu liste.
 
Došlo je to doba godine kada kreću top liste iz raznih oblasti.


Ja čekam da pogledam još neke filmove koje sam propustio pa tamo januara objavljujem ovde. Mislim da smo tako većina i radili za serije i filmove, tek januara.
 
Holdovers fenomenalan.
Mene je poprilično oduševilo kako izgleda film, bio sam ubeđen da su snimali starim kamerama. Kad ono ne - sve je u montaži (postprodukcija). Svaka čast stvarno kako su pogodili boje, objektive, osvetljenje, smetnje (nepravilnosti i mini ogrebotine)...

A film je dobar, svakako u top10 ove godine.
 
Prelepo izgleda film, stvarno kao da je sniman 70ih, pa malo doteran. A ovo troje glavnih su mi odlični, Đijamati verovatno ide za oskara. Kako me je tripovalo ono njegovo oko :D
 
Gledao u bioskopu ili postoji neki normalan snimak? Ja tražih ali nisam uspeo da nađem.
Postoji vec 1080p:
Anatomie.d.une.chute.2023.FRENCH.1080p.WEB.H264-FW 15.17GB
Anatomie.d.une.chute.2023.FRENCH.1080p.WEB.H265-FW 2.1GB
yggtorrents
 
Wonka (2023) zapravo dobar film koji mogu deca da gledaju deca i stariji. Paul King je ispekao zanat u tv reziji radeci na Mighty Booshu, i bas me je zanimalo kako ce uspeti da prenese vrcavost i mastovitost na velikom platnu. Iako ovo nije rimejk, vec kao neki pocetak pred onog Wonku sa Vajlderom, mogu reci da je fotografija fantasticna, ima dosta detalja u svemu i to funkcionise iako je dominantan CGI. Timote se lepo snasao, iako mi je Vajlderov lud ko struja Wonka za nijansu bolji. Ako ste ikada zeleli da vidite najbolje od engleza i njihovih glumaca, svi su tu, ko je ikada glumio u bilo kojoj seriji i sitkomu, i naravno nema lose dodeljene uloge. Zamerio bih samo sto je prica formulaicna, nema tu iznenadjenja, ali zato ostatak prezentacije sve na mestu. Jaka 7, vuce ka na 8 zbog odlicnog stila, mjuzikl numera i naravno komedije koje ima dosta. Moram Paddingtone da pogledam sada.
 
Paddington 2 je nešto posebno, uživaj (y)Retko dobar nastavak (iako je i prvi deo okeiš). Drugi deo je na spisku onih filmova gde su nastavci bolji od originala.

Wonka (2023) se gleda naravno, ali iskreno nemam neka ocekivanja, video sam neki od prvih trejlera i nekako mi je CGI i ceo vizuleni stil bio odbojan. Nemam pojma zašto... Ali gledaće se naravno.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom