• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Movie Filmovi (2023)

Status
Not open for further replies.
Gori je CGI u Bartonovoj verziji. Ovde je CGI posten, ima ga bas dosta, ali ujedno i pravih kostima i scenografije koje su prave. Tako da ipak umece postoji.
 
Pogledao sinoć (uz dosta premotavanja) ‘The Eras Tour’.

Štaznam, ovo je kao nabudžena Evrovizija. Muziku ne mogu da komentarišem, prepoznao sam par hitova koje sam u prolazu zakačio na radiju ali više me interesovalo kako je izveden koncert i kako je preneta atmosfera o kojoj se toliko brujalo. Mator sam ja i previše ogorčen da bih slušao ove tralala milenijalštine…

Zanimalo me i kako je sve ovo snimljeno, jer sam svaki čas očekivao da vidim kamermana, dron ili nešto slično ali sem na par mesta gde se vidi odraz snimatelja u ogledalu sve je perfektno izvedeno. Rekao bih da su montirali snimke sa više koncerata a publiku su mogli da snimaju zasebno.

Zanimljivo iskustvo, doterano do perfekcije, tri sata pesme i šareniša a Tejlor to sve uradi sa takvom lakoćom kao da to nije ništa, raspametila je ceo stadion a da se nije ni oznojila…
 
Last edited:
Pogledao sinoć (uz dosta premotavanja) ‘The Eras Tour’.

Štaznam, ovo je kao nabudžena Evrovizija. Muziku ne mogu da komentarišem, prepoznao sam par hitova koje sam u prolazu zakačio na radiju ali više me interesovalo kako je izveden koncert i kako je preneta atmosfera o kojoj se toliko brujalo. Mator sam ja i previše ogorčen da bih slušao ove tralala milenijalštine…

Zanimalo me i kako je sve ovo snimljeno, jer sam svaki čas očekivao da vidim kamermana, dron ili nešto slično ali sem na par mesta gde se vidi odraz snimatelja u ogledalu sve je perfektno izvedeno. Rekao bih da su montirali snimke sa više koncerata a publiku su mogli da snimaju zasebno.

Zanimljivo iskustvo, doterano do perfekcije, tri sata pesme i šareniša a Tejlor to sve uradi sa takvom lakoćom kao da to nije ništa, raspametila je ceo stadion a da se nije ni oznojila…
Pogledao i ja uz motanje, iz istih znatiželjnih razloga kao i ti :)

Prepoznao sam 4 pesme mislim sve ukupno, ali uz sve ovo šta si napisao, nije mi jasno kako ovako dobro zvuči svaka pesma... Pogotovo ove koje znam, bukvalno kao youtube snimak da slušam. Odmah sam gledao da li je lip sync ili zapravo peva sve i našao da se desilo više puta da je morala da prekine pesmu i da krenu ponovo da sviraju jer je pogrešila nešto (jednom joj je i buba uletela u usta). Tako da, uz sve ovo šta si naveo, ja sam poprilično impresioniran kako sve zvuči (ako je ovo šta slušamo zapravo live snimak sa nekog od koncerata a ne magija post produkcije).

Takođe, sviđa mi se što se mnogo pažnje posvećuje stilizaciji, kontrastu boja, power pozama (kao superheroji neki), sve je uvežbano i sve je čini se na autopilotu.
 
Jbt kolko je los Rebel Moon. U svakom smislu SW wannabe, dosadan i bas usiljeni karakteri ko neki zooloski vrt.
 
Ceka se part 2 i onda unrated/extended verzije oba filma pre gledanja. Rekli su u nekom intervjuu da su ove netflix verzije skracene.
 
Dunno meni deluje kao fina trashy zabava, gde ce dodatno iseceno nasilje doprineti boljem utisku :D Al svakako ne gledam pola filma, ne kontam sto ste gledali uopste, kao da je april tako daleko :D
 
ja mogu da gledam svakakva sranja i volim casual zabavne filmove, ali ovo je ispod svakog kriterijuma.
ko god je radio editing, bukvalno je za zatvor.

a ceo film je o tome kako ova sofija ide i unajmljuje "heroje". bukvalno fast travel od jednog do drugog.
 
A to je znaci fora, film mu bukvalno dodje kao prva polovina filma - Part 1.
 
ja mogu da gledam svakakva sranja i volim casual zabavne filmove, ali ovo je ispod svakog kriterijuma.
ko god je radio editing, bukvalno je za zatvor.

a ceo film je o tome kako ova sofija ide i unajmljuje "heroje". bukvalno fast travel od jednog do drugog.
Šteta. A ja mislio da ga ostavim za Novu godinu. Volim posle vatrometa da pogledam neki nabudžen SF+fantasy.
 
Al svakako ne gledam pola filma, ne kontam sto ste gledali uopste, kao da je april tako daleko :D
Tom logikom, zasto su uopste pustili film, a nisu sacekali april da izbace odjednom part 1 i part 2.

Bez obzira sto je neki film part 1, valjda treba da funkcionise kao nesto sto ima smisla, radnju, razvoj likova, viziju.
 
Last edited:
Tom logikom, zasto su uopste pustili film, a nisu sacekali april da izbace odjednom part 1 i part 2.

Bez obzira sto je neki film part 1, valjda treba da funkcionise kao nesto sto ima smisla, radnju, razvoj likova, viziju.

Pa ja sam vise puta pisao da nikad gluplju stvar nisam video od ovih part 1/2 itd filmova sto furaju u zadnjoj deceniji... Tako da da bolje da nisu pustili sad part 1 slazem se :P
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom