• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Movie Filmovi (2023)

Status
Not open for further replies.
Sram te bilo, okreces ledja porodici. :mad:

Meni bolje od prethodnog dela koji mi je bio bas dosadnjikav i naporan. Fast X je mogao i morao krace da traje, previse su poceli da smaraju sa patetikom i nekim dijalozima, pa i totalno nepotrebim scenama. Da to skrate za 50%, taman bi trajao ispod 2 sata.
Film dosta izvlaci harizma Momoe.

5/10
 
Fast X 2023 2160p MA WEB-DL DDP5 1 Atmos DoVi HDR H 265-CMRG
Pogledao film
Momoa najavljen sa onom scenom kao đavo koji dolazi a uopšte nije tako ubitačan i ta njegova gluma zliće je baš loša u ovom filmu, nikako nije za to da glumi negativce plus se ugojio kao čvarak.
Fulm kao i svi posle tokio drifta čiszo proseravanje na američki način.

Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока
 
Bas odlicna akcija, prica jednostavna ali taman da podrzi nenormalno prepucavanje. Ova dva filma su prve rezije od bivseg koordinatora kaskadera Sam Hargrave-a, vidi se da zna sta radi. Slicnu trajektoriju uspona u hollywood-u su imali John Wick reziseri.
 
Maggie Moores 2023


Od glumca/režisera John Slattery-a dolazi nam pomalo iznenada ova triler/romantična/komedija. Ceo film deluje kao TV movie, iako ima poprilično zanimljiv cast - John Hamm, Tina Fej, Wonder kid (Ted Lasso) i ostali. Glavni problem filma je što za jedan triler, nema uopšte misterije, što za jednu komediju, skoro uopšte nije smešno, i što za jedan romantični film ima nedovoljno obrađene likove. Tako da se može reći da je skroz podbacio u svim kategorijama onoga šta želi da bude. Iskreno, možete da preskočite ovaj film, nećete ništa propustiti. Bolje pogledajte Confess, Fletch, ako već niste.

Ocena 5+/10
 
Extraction2 nije razočarao. Postoji jedna akciona sekvenca kojoj bi pozavidele i najnovije adrenalinski nabijene skriptovane sekvence iz poslednjih Call Of Duty igara. Takođe, rad kamere je neverovatan, kombinacija dronova, malih pokretnih kamera, kranova i ko zna čega, jedva čekam da vidim neki behind the scenes.
 
Nisam gledao film, ali sam čitao da imaju jednu one-shot scenu i trebalo im je 4 meseci da je snime perfektno.

Možda o tome pričaš :)

Ja ne mogu da zamislim da četiri meseca snimaš jednu jebenu scenu.... koliko je para otišlo samo na to.
 
U oba Extraction filma te dugacke one-take scene su iscepkane na par delova i onda spojene da se ne primeti. Ali svakako je tesko ogranizovati tako nesto.
 
Pogledao ooba Extraction filma,,prvi iako nerealan ima nekog smisla,dvojka dosta bolja tj kompletnija akcija ali losija prica i besmislen kraj
Meni licno bolji prvi deo :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom