• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Movie Filmovi (2023)

Status
Not open for further replies.
Da gledao sam i ja.
Pocetak pomalo podseca na jedan deo mog zivota u pocetcima posla kao vodoinstalater :D
Doduse ja nisam usrao stvar i razjebao ceo sabirni centar i instalacionu mrezu u stanu zbog zamene slavine ali sam takodje bio napadnut od strane psa kojiem sam sutnuo celu posudu sa hranom jer mi je smetala (nasla se na mestu gde je i sat za vodu) jedina razlika je sto je ovde bio rotfajler u pitanju i sto sam ja 1.84 i 100 kila sto marija sa svim pecurkama ne stavlja u tajson kategoriju vodoinstalatera ali ok ipak sam resio problem na kraju :)
 
Ovo je vise ono, kao, nekome dunulo da napravi random remake iz random razloga.
 
Code:
Master.Gardener.2023.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.H.264-FLUX
 
Džaba kad nemam odakle :D
Inače na scnme sam video postove da je izašlo, pa zato podelih. Ne sećam se kada je poslednji put bio fake kod njih. Mada, evo sad gledam predb i nema ničeg...

Edit*, lažem ima ga na predb :D

1686142767089.png
 
Last edited:
Kako čitam, dosta korisnika sa rarbg je prešlo na
1686160966590.png

Skinuo sam Are You There God Its Me Margaret 4k DV, fina brzina sve cool za sad što se tiče ovog trackera...
 
Kad sam mogao da se posle Kickass-a naviknem na Rarbg, onda ću se nekako privići i na Tglxy i 1337x :p
Na rahmetli rarbg mi se sviđao onaj brzi pregled šta je izašlo od popularnijih filmova ali još više ona navigacija gde klikneš na tv browser i biraš šta ima po epizodama, vrstama ripa i sl… sad opet mora sve ručno.
 
Nestanak torrentz i Kickassa je mogao najvise da mi pokvari planove, ali sam krenuo malo pre toga da skidam razne serije sa manjim brojem sidova i neke manje popularne filmove gledao preko reda.

Racunao sam da cu popularne stvari moci da nadjem negde.

Bukmarkovao sam torrentgalaxy, ali nisam nesto optimista da cu ga puno koristiti. A i nemam naviku da gledam filmove cim se pojave, vise pravim 2-3 preseka tokom godine. I dok neki od vas gledaju filmove cim izadju, vise se fokusiram na prethodne decenije.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom