• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Movie Filmovi (2023)

Status
Not open for further replies.
Nije jos izasao Digital HD.

Osim ako ne mislis na bioskopske snimke, onda ga imas na primer na torrentgalaxy.to
Нашао сам те буђаве снимке, мислио сам нешто квалитетније. Хвала на информацији.
 
Transformers: Rise of the Beasts


Letnji blokbaster, zaplet koji se mnogo brzo zaboravi, specijalni efekti (CGI) na sve strane koji pritom nisu baš uvek najbolji... Mislim šta se očekuje to se i dobije.
Uzeti su novi glumci za glavne likove (jer radnja se dešava ranije, tokom 90tih) i to mi je skroz dobro, malo osveženja je preko potrebno bilo. Glavna uloga je pripala Anthony Ramosu (Hamiltion, Up in the Heights) i šta ja znam, uradio je solidan posao. Nije baš neki neverovatan glumac sa neverovatnim šarmom, ali može da prođe za ovakav blokbaster. Ova njegova partnerka je mnogo generična i mislim da je totalni promašaj. Skroz nebitna za film.

Možda i najbitnija stvar je neočekivani događaj sa kraja filma, kada:
se najavi crossover film sa G.I. Joe likovima... G.I. Joe ima dosta potencijala, a ako naprave neku dobru foru sa Autobotima, može biti baš dobro.
Inače, ovo je prvi film u novoj trilogiji. Videćemo da li će preostala dva biti sa GI Joe ili samo jedan.

ocena 6/10
 
Guardians of the Galaxy Vol. 3 - mnogo slabiji film nego što sam očekivao, ima dve tri dobre fore u celom filmu i negativac je zanimljiv ali sve je nekako slabo u odnosu na prva dva dela.
Plitki likovi, besmisleni dijalozi, forsiranje emocija koje mi i ne bi smetalo da je bolje izvedeno, narativni haos gde pola filma više liči na neki sketch show...

Generalno ni ne gledam te Marvel filmove ali mi je GotG stvarno bio sinonim za dobar spoj kvalitetne jeftine zabave i mass appeala i gledao sam i trojku bez nekih predrasuda da će biti sranje jer je superhero film šta god to danas uopšte i znači ali sam razočaran.

Opet, nije bio dosadan film i drži pažnju ali nisam očekivao toliki pad u kvalitetu.
 
Btw, u susret Openhajmeru upustih se malo u istraživanje (neke stvari sam znao, ali saznao sam i mnoge nove) oko projekta pravljenja atomske bombe.

Ovo je odličan start:


Zatim, pogledah dokumentac:
https://www.imdb.com/title/tt28240284

On je u suštini malo detaljnije sve ovo o čemu je klip Veritasiuma. Nije loše, ali ne sazna se previše novih stvari.

Takođe, preporučio bih čitanje ovog wiki članka:

Nojman je bio stvarno genije. Zanimljivu životu priču je imao.
 
Izasao je vec bioskopski snimak, Scepan Scekic NORMALNO.


A Digital HD i Blu-ray jos nemaju datume, ali najverovatnije oktobar-novembar.
 
pre je nekako i bilo ok gledati bioskopse snimke, ali sada nekako .. ne ide, čak i ako se potrude oko kvaliteta. nije to to.
 

All release dates

In Theaters

Friday, July 21, 2023

DVD Release Date

October 2023 (not confirmed)

Netflix DVD Release Date

July 19, 2023 (estimate)

Netflix Streaming

Not announced
 
pre je nekako i bilo ok gledati bioskopse snimke, ali sada nekako .. ne ide, čak i ako se potrude oko kvaliteta. nije to to.

Napredovala projekcijska tech, plus kontam da smo i matori za tako neke kompromise.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom