• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 PS4 PC Horizon Forbidden West

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
U pripremi za ovo sam presao ponovo keca (a i da bi odigrao dlc). Igrao sam na Hard, dostigao max level (60) uradio sve side misije i collectables u base game i dlc-u. Krenuo sam NG+Ultra Hard malo da speedrunujem, dosao brzo do Meridiana i tu napravio pauzu.

Danas sam konacno instalirao FW i nesto nisam odusevljen. Gameplay je smooth mada mi je grapling hook za sada meh. Nego likovi su mi nekako, glupavi? Verovatno sam previse igrao keca ali za sada mi igra deluje infantilno :D. Nadam se da postaje bolja as time goes.

opaa...nisam znao da igras video igre
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,682
Reaction score
9,496
Points
453
Ide se na Monster Hunter kolač.
Jos od prvog prerelease leak-a, Horizon je prikazivao svet gde ljudi love robo dinosauruse. :)

Zanimljivo je sto spominju stylized look, verovatno nece da potrose pola milijarde dolara na full nextgen looking MP live service igru.
 

ljubomir

Krompir paprikaš
Co-founder
Messages
3,122
Reaction score
10,085
Points
453
Nazalost odustajem. Igra koju sam prvu zeleo igrati na PS5, zbog koje sam ponovio HZD da bi se podsetio price. Lepa grafika, fun gameplay, ali me likovi ubijaju u pojam. Potpuno su se promenili u odnosu na prvi deo, postali beskonacno iritantniji, a writing je ocajan. Alloy i ekipa redovno poviknu "shit" i slicne immerion-breaking fraze, bukvalno se vidi kako je sve pisao neko koga zabole dupe za svet koji su postavili u prvom delu. Ne volim kada neko pravi budalu od mene a tako se osecam dok igram HFW. Mozda mi se dogodine vise svidi :)
 

HK-47

Well-known member
Messages
491
Reaction score
1,253
Points
203
Nije valjda da su uspeli da naprave gore likove nego u HZD (ako ne računam Frozen Wilds, tu je već bilo zanimljivih) ? :ROFLMAO:
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,368
Points
403
Ma to nisu likovi to su kao neki roboti koji deklamuju.

večna fascinacija svim recenzijama gde su pohvalili likove i priču ljubi braaat

Al ako čovek uspe da se maks distancira od toga skipovanjem, može da se uživa u sukobima, otkrivanju tolnekova i čišćenjem kaulderonaaa
 
Last edited:

ljubomir

Krompir paprikaš
Co-founder
Messages
3,122
Reaction score
10,085
Points
453
Nije valjda da su uspeli da naprave gore likove nego u HZD (ako ne računam Frozen Wilds, tu je već bilo zanimljivih) ? :ROFLMAO:
Pa da, kada sam čitao review-ove dvojke bio sam u fazonu znam da su likovi plitki, takvi su i bili. Ali nisam bio spreman na ovo. Ovde su postali debilni. U stvari su pokušali da ih načine zanimljivim a postali su kreteni. A Aloy je sada edgelord :). Takođe i facijalne animacije su još gore. Baš je fail.

Frozen Wilds je bio korak u dobrom smeru. Likovi su postali zanimljivi. Rekao bih da je taj DLC highlight celog serijala. Ovde su otišli skroz u suprotnom.
 

nelex

Well-known member
Messages
1,190
Reaction score
2,553
Points
203
Srećom, igrao sam kasnije prvi deo pa je Frozen Wilds već izašao, da nije bilo tog DLC-a igra bi mi bila razočaranje. Slažem se da Frozen Wilds highlight serijala.
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,368
Points
403
Srećom, igrao sam kasnije prvi deo pa je Frozen Wilds već izašao, da nije bilo tog DLC-a igra bi mi bila razočaranje. Slažem se da Frozen Wilds highlight serijala.
Teşko to je na izlasku bila by far najimpresivnija igra, msm ok botw je bio superioran gameplay al nemoj da se zezamo

msm ja jedva čekam da ps5 ima svoj naslov kao što je ps4 imao horajzon 2017, bring it on
 

ljubomir

Krompir paprikaš
Co-founder
Messages
3,122
Reaction score
10,085
Points
453
I ja citam sta se pise ovde i nije mi bas najjasnije :D
Pa jos vise su neprijatne, stalno kao da gledaju naokolo umesto jedno u drugo dok pricaju. Pri tom Aloy izgleda kao da se podsmeva u svakoj konverzaciji. Ili onako cudno kezeci zube. A ponekad im lice igra kao da su dobili tikove. Msm, kec je bio uncanny po tom pitanju, ali ovo nije bolje :)
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,523
Reaction score
6,932
Points
453
ne mogu da se složim, ako je u nečemu napredovala igra, to su facijalne animacije i njihova uverljivost, bar kad su glavni karakteri u pitanju.
 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,368
Points
403
ne mogu da se složim, ako je u nečemu napredovala igra, to su facijalne animacije i njihova uverljivost, bar kad su glavni karakteri u pitanju.
Napredovala je apsolutno u svemu samo je narativno nazadovala, no dobro to sa facama je priča još sa emu tu se isključujem zaist 2023 još malo
 

ljubomir

Krompir paprikaš
Co-founder
Messages
3,122
Reaction score
10,085
Points
453
U kecu su bile krute animacije i nekako game-y, ali nisu me osobito tangirale. Ovde su mi bas definicija uncanny. Ali to mi je bukvalno najmanji problem sa igrom. Da likovi iza animacija imaju trunku smisla verovatno ih ne bi ni pominjao.
 

rodilo

Velibor
Co-founder
Messages
2,023
Reaction score
4,392
Points
373
Mislim da je bila greška to što si ih igrao jednu za drugom. To je kao da igras dva assassins creed na taj način.
 
Top Bottom