• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

iOS Android Mobilni telefoni/tableti general tema (vesti/glasine/sta kupiti)

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,547
Reaction score
3,657
Points
373
Šta biste uzeli da birate između ova 3 telefona nevezano za cenu?

ALCATEL 1S 2021 32GB

MOTOROLA E7 POWER

NOKIA G10 32 GB

Motorola ima 4GB RAM-a a ova ostala dva po 3GB pa mi deluje kao no brainer ali bolje da pitam, ne znam kakav je koji brand u toj klasi.
 

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,615
Reaction score
3,153
Points
373
Tesko pitanje a malo si informacija dao..Ko ce da koristi i za sta ce da koristi?u principu bolje je normalno 4gb ali ako nece instalirati i koristiti puno app onda moze slobodno i 3gb..Ja bih Motorolu ili nokiu,zaobisao bih alkatel(bolja su ova druga 2)
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,468
Reaction score
6,846
Points
453
jako su slični i kad udariš compare

s tim da nokia i motorola imaju neki splash resistance. giga rama definitivno daje najveću prednost motoroli, s tim da nema depth kameru kao druga dva, mada u ovom segmentu to def nije presudno, pogotovo ako korisnik ne fotka. možda vredi pomenuti da alcatel ima kompas. e da, motorola je na androidu 10, to je isto malo krš.

ALI na kraju cele balade, u tom rangu, sve je manje više istog kvaliteta.
 

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,547
Reaction score
3,657
Points
373
Ma ovo je budget varijanta za osnovne stvari nego čisto da ne uzimam skroz napamet da barem malo izanaliziram. :)

Smara me generalno tržište telefona jer mi je sve isti k., znam samo specifikacije da uporedim ali ovako nemam pojma ostale stvari koje se ne mogu izraziti kao brojke.
Uzeću onda neki model koji ima Android 11, neće se tu niko zezati sa custom romovima pa neka bude noviji sistem čisto da se nađe.
 

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,615
Reaction score
3,153
Points
373
Ma ovo je budget varijanta za osnovne stvari nego čisto da ne uzimam skroz napamet da barem malo izanaliziram. :)

Smara me generalno tržište telefona jer mi je sve isti k., znam samo specifikacije da uporedim ali ovako nemam pojma ostale stvari koje se ne mogu izraziti kao brojke.
Uzeću onda neki model koji ima Android 11, neće se tu niko zezati sa custom romovima pa neka bude noviji sistem čisto da se nađe.
Ako neces koristiti instagram,fb i slicne jace aplikacije onda uzmi Nokiu ona ima Android 11
 

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,547
Reaction score
3,657
Points
373
Nju sam i uzeo, u fazonu barem je najnoviji model od svih iako to ne znači ništa u praksi kad je unutra isti HW ali eto.
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,932
Reaction score
6,045
Points
553
Citao sam da je One Plus jos pre par godina propao, u pocetku su bili odlicni, dok su imali povoljnu cenu, a sad nit imaju povoljnu cenu, nit je nesto posebno to sto dobijes.
 
Top Bottom