• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Steam Deck

Kao neko ko ima 3 Switcha i 2 GPD Win-a, rado bi ovo uzeo. Ne verujem da će biti lako nabaviti iz Srbije, though.
 
Kao neko ko ima 3 Switcha i 2 GPD Win-a, rado bi ovo uzeo. Ne verujem da će biti lako nabaviti iz Srbije, though.
U pocetku ce biti skoro nemoguce kao i Steam kontroler dok ne pocne legit prodaja u prodavnicama van Steam-a direktno. Pa ce biti na KP kod Madjara kao i Steam kontroler sto je bio.
Za sada su odlucili da ubace queue sistem 1 unit po osobi na sajtu da bi se izbegli scalperi na samom lanchu u decembru. Ocekujem ako stock bude ok da ce nakon nekih pola godine doci u regularnu prodaju van Steama.
 
U pocetku ce biti skoro nemoguce kao i Steam kontroler dok ne pocne legit prodaja u prodavnicama van Steam-a direktno. Pa ce biti na KP kod Madjara kao i Steam kontroler sto je bio.
Steam kontroler + link sam platio tipa 150 evra 🤣 @boombar jel se sećaš? Mesec dana kasnije su u USA prodavali za nešto poput $10
 
Steam kontroler + link sam platio tipa 150 evra 🤣 @boombar jel se sećaš? Mesec dana kasnije su u USA prodavali za nešto poput $10
Bukvalno uzeli zadnje primerke kod istog lika. Otvorio, povezao jednom, pomazio one haptičke površine, rekao kul, i vratio kutiju.
10/10 would buy again

Na steamu je posle bilo za 5 USD ali samo u Americi, tako da EU/UK šverc komerc nije pomogao.

Jedina veća Steam ispala je bila kad su neke kutije garantovalo davale dobre kape. Ja to skontao to na poslu, kao super prodaću kuci. Dodjem kuci, trading ukinut.

U svakom slučaju deluje simpatično. Nisam siguran da li bi uzeo, bar dok ne dobijem decu.
 
image0.jpg
 
Konacno cu moci da peglam Diablo 2 Remaster dok kenjam obucen, hvala Lord Gabenu na tome.
I još 40 godina x86 BC-a.:p

Kad su pitali ove likove hoće li dock biti dostupan na launchu i koliko će koštati, hladno odgovaraju 'there's plenty of existing off-the-shelf solutions available'. :ROFLMAO:
 
To bre, daj mi mogućnost da mogu da igram sve što je ikada izašlo, iako apsolutno nikada u životu neću igrati nešto što je 5-6 godina staro ili starije. Nemam vremena ni aktuelne naslove da ispratim.
 
To bre, daj mi mogućnost da mogu da igram sve što je ikada izašlo, iako apsolutno nikada u životu neću igrati nešto što je 5-6 godina staro ili starije. Nemam vremena ni aktuelne naslove da ispratim.
Uvek je bolje imati mogucnost pa ko hoce nek igra ko nec' ne mora :D

Realno niko ovo nece kupiti da bi igrao najnovije igre u 720p/60 da se ne lazemo.
 
Biće dobra kupnja ako ga 'akuju.
Hakovan je od prvog dana rece onaj gospodin iz Valvea da moze da se instalira i Windows ako neko vec zeli. Znaju oni sa kakvim narodom imaju posla :D
Zapravo ovo je mini pc spakovan u handheld kuciste. Tako da ono ako zazivi moze biti cool stvarcica za emulacije i retro igre.

Mene najvise zanima kako ce se ponasati ovaj budzet model od 64gb npr koliko ce igrama biti potrebno da se ucitaju sa SD kartice itd. Al za te stvari moramo da cekamo decembar i recenzije.
 
Zapravo ovo je mini pc spakovan u handheld kuciste.
I sam Gabe rece da zeli da napravi (popularizuje) novu kategoriju uredjaja i da zeli da se ostali proizvodjaci ukljuce.


To bre, daj mi mogućnost da mogu da igram sve što je ikada izašlo, iako apsolutno nikada u životu neću igrati nešto što je 5-6 godina staro ili starije. Nemam vremena ni aktuelne naslove da ispratim.
Velika vecina i novih indija ce raditi odlicno na ovom?



Ovo mi deluje kao najzanimljiviji HW u poslednjih nekoliko godina.
 
I sam Gabe rece da zeli da napravi (popularizuje) novu kategoriju uredjaja i da zeli da se ostali proizvodjaci ukljuce.
Da bi bilo popularno morace da se poradi na ceni koliko sam video najave cena za EU ce biti oko 700eura za onaj najveci model. Nece to bas biti ludacka prodaja u pocetku, kontam da ce onaj basic model biti najprodavaniji. Ali slazem se sa tobom i meni je ovo najzanimljiviji HW u zadnjih par godina.
 
649$ je vrlo razlicito od 700€

Mislim da EU treba da ima referendum
Da li zelite da ugasimo sve socijalne programe, a da imate cene igara i gaming uredjaja kao u USA?
 
Ovo je ozbiljan hardver, neuporedivo jači hardver nego što Switch ima,
mada realno ovo treba porediti sa Switch Lite-om koji je $200 pošto ovo nema dock u pakovanju i detachible kontrolere a ne sa običnim Switch-om.

Što je najgore mislim da ni Switch 2 neće imati ovako jak hardver, mada bi trebao da ima DLSS koji će dosta značiti..
 
Last edited:
Bar neko od velikih igraca da ozbiljnije rizikuje (Nintendo ne racunam ovde, nisu imali puno rizika obzirom na istoriju)
 
Back
Top Bottom