• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

de, slikaj radnu stanicu da vidimo gde si sve to smestio :D
Evo, trenutno je ovo setap. Sve je modularno tako da se lako dodaje, oduzima i kombinuje :)
Keystep Pro je trenutno glavni kontroler i sekvencer, sve ide u Minifuse interfejs pa mogu lako da snimam stvari. Ovi edifier zvucnici meni sasvim "rade posao" kao improvizovani monitori (i mogu da budu jako jako glasni i vesele ceo komsiluk). Mozda ce mi trebati veca mikseta ali ovaj mali xenyx je za sada skroz ok. Sve je vezano za jedan ogroman philipsov produzni sa 8 uticnica i usb portovima, tako da mogu sve da ukljucim i iskljucim odjednom :)
JV-1080 je zgodan sto moze da se naredja svasta odozgo!

IMG_9523_DxO.jpgIMG_9525_DxO.jpg

(mogao bih nekad da obrisem malo prasinu)
 
Peti ili šesti, nisam siguran. 🤣
S tim da mi je ovo prva "refreshed" varijanta sudeći po fan ID-u:
Display ID je isto noviji nego ranije i 'haptika' ima drugačiji 'feel'.
 
Last edited:
Peti ili šesti, nisam siguran. 🤣
S tim da mi je ovo prva "refreshed" varijanta sudeći po fan ID-u:
Display ID je isto noviji nego ranije i 'haptika' ima drugačiji 'feel'.
Jel ih preprodaš nakon svake pređene igre ili?
 
Jel ih preprodaš nakon svake pređene igre ili?
Teško je 'ubosti' (LCD) Deck koji nema neki sitni nedostatak (ekran, digitizer, ventilator, temperatura, touchpad, dugmić, baterija) pa sam zato u potrazi za nekim na kojem sve od toga valja. OLED neću iz principa jer smatram da ne vrijedi duplo više od prethodnika.
 
Teško je 'ubosti' (LCD) Deck koji nema neki sitni nedostatak (ekran, digitizer, ventilator, temperatura, touchpad, dugmić, baterija) pa sam zato u potrazi za nekim na kojem sve od toga valja. OLED neću iz principa jer smatram da ne vrijedi duplo više od prethodnika.
Aha znaci igraš lutriju. You're in for the long game 😲
 
Back
Top Bottom