• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Odlični su u čarobno knjigu popusti prva dva dela 500din druga dva po 1000
Inače su dosta skuplji.
Odličan crtež, volim taj stil. Vrh što si odmah sakupio celu seriju. 👍 Ja se samo lomim da li da uzimam, jer je moguće da će se priče poklopiti sa onim Hachette serijalom.

Ja sakupio Dedpula. Kupio 12 komada na akciji, a onda (pre)platio 3 broja koja su mi nedostajala u Delfi. Bukvalno platio 3 broja isto koliko ostalih 12. 😂
 
Odličan crtež, volim taj stil. Vrh što si odmah sakupio celu seriju. 👍 Ja se samo lomim da li da uzimam, jer je moguće da će se priče poklopiti sa onim Hachette serijalom.

Ja sakupio Dedpula. Kupio 12 komada na akciji, a onda (pre)platio 3 broja koja su mi nedostajala u Delfi. Bukvalno platio 3 broja isto koliko ostalih 12. 😂
Delfi mi je inace medju poslednjim opcijama xmene sam gledao da uzmem medjutim papreno su skupi .
Weapon x je bio na popustu i old man logan strip pre koju nedelju cini mi se,lovio sam ove hulk brojeve vec godinu dana i pre dva dana dodjem kuci mrtav umoran reloadujem stranicu i gle cuda :)
Skoro godinu dana nisu dali popust na best of marvel bar za ove hulkove mislim d aje isto bio negde oktobar ili novembar kada sam krenuo da ih pratim.
Carobna knjiga ima popusta mada mi je i alanford.rs ok ali su po defautu skuplji u startu :(
 
Odličan crtež, volim taj stil. Vrh što si odmah sakupio celu seriju. 👍 Ja se samo lomim da li da uzimam, jer je moguće da će se priče poklopiti sa onim Hachette serijalom.

Ja sakupio Dedpula. Kupio 12 komada na akciji, a onda (pre)platio 3 broja koja su mi nedostajala u Delfi. Bukvalno platio 3 broja isto koliko ostalih 12. 😂

Neće se preklopiti sa Hachette. Možeš slobodno da uzmeš te četiri knjige . To je komplet serijal .
 
Delfi mi je inace medju poslednjim opcijama xmene sam gledao da uzmem medjutim papreno su skupi .

Nažalost, samo Delfi je imao sva tri stripa. Tako da nisam imao nekog izbora, ako sam želeo da sakupim sve.

Čarobna knjiga je odlična. Alan Ford mi je u vrhu, jer lepo pakuju i brzo šalju, a prate akcije u Čarobnoj knjizi. Ali najviše preferiram da kupujem u lokalnoj striparnici (Južni Darkwood), da podržim domaće. Tek ako nema u njoj, onda gledam dalje.
 
Nažalost, samo Delfi je imao sva tri stripa. Tako da nisam imao nekog izbora, ako sam želeo da sakupim sve.

Čarobna knjiga je odlična. Alan Ford mi je u vrhu, jer lepo pakuju i brzo šalju, a prate akcije u Čarobnoj knjizi. Ali najviše preferiram da kupujem u lokalnoj striparnici (Južni Darkwood), da podržim domaće. Tek ako nema u njoj, onda gledam dalje.
Jbg vi u bg i vecim gradovima bar imate striparnice,kontam da bi ija tako pazario,ne pamtim kada sam sa kioska tj trfike kupio strip do nedavnog izdanja kornjaca jos su i to prestali da stancuju :(
 
Apropo popusta Čarobna knjiga ih radi uglavnom do tri puta godišnje u toku proleća, ovako na jesen za stripomaniju i sajam i eventualno ako roknu još pride oko nove godine, tada uvek možete većinu naslova da uzmete povoljno. Kada se rasprodaju ostaje samo da tražite ili po prodavnicama ili fejsbuk grupama pa ko ima nešto u pristojnoj ceni jer ipak vole ovde kod nas da podignu cene za određene naslove. Alan Ford su takođe korektni, imaju veće popuste za većinu stripova od ostalih izdavača plus mala porodična firma, treba to podržati da opstane, a i fini su kao ljudi ovako. Šteta što matori ne radi više ispirao mi je mozak politikom 2000tih kada sam išao češće do njih. :D
 
Back
Top Bottom