• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Nabavio silent hill kolekciju za ps3 za 1000 dindzi,mislim da je necu ni otpakovati posto je bukvlalno nevina igra nije nijednom osetila blurej jer je u fabrickoj foliji...
Ne znam koliko vredi u ovom stanju ali kontam da sam ultra povoljno prosao,neki makedonac iz mog grada prodavao igre za pc i kaze zna da sam kolekcionar ima neku igru za sony a jos je u fabrickom pakovanju :D
Ja reko ajde da vidim,kad ono premija :D
Pitam ga koliko,kaze odredi ti cenu...Ja reko 1000 din ok?Kaze on id u kurac dam ti sve igre sto iam za crvenu :D
IMG_20231228_130203.jpg
IMG_20231228_130216.jpg
IMG_20231228_130757.jpg
 
E, ovaj album sam od desete godine trazhio po buvljacima i raznim prodavnicama po Srbiji. Gde god da sam video da se prodaju CD-ovi ili kasete, ja bih trazhio taj album. Godinama sam se patio i na kraju sam odustao. KAD ONO:

photo_2023-12-29_13-46-36.jpg
😍
 
Tanded love ili tako nekako se zove stvar koja mi se svidela mada je on imao dosta obrada postojecih hitova tudjih pesama i beautifuly people mada iskreno,vise sam slusao ku; chember tada :)
 
Tanded love ili tako nekako se zove stvar koja mi se svidela mada je on imao dosta obrada postojecih hitova tudjih pesama i beautifuly people mada iskreno,vise sam slusao ku; chember tada :)
Imao je fine obrade, meni je jedna od omiljenih down in the park. A antichrist superstar i portrait of an american family albume i dan danas slusham.
 
Da pojačamo PC-ijašenje, dve stvari koje sam se konačno nakanio da poručim.

Dedicated PC joypad da ne moram da emuliram više. Inače stigao ultra brzo, mislim da iz Mađarske šalju.
20231230_074846.jpg

USB Hub da ne moram da se zavlačim iza kućišta + micro SD slot za dopamin terapiju prebacivanja ROM-ova na retro handhelde.
20231230_075219.jpg
 
Back
Top Bottom