• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Ponovio se malo monitorom. Nisam bio siguran sta da uzmem posle onog Eiza, dvoumio se izmedju LG 40 i 38 inca. Na kraju otisao za velicinom i rezom na 40ku. Mislim da cu morati da uzmem neku ruku umesto ovog stand-a. Cudoviste je, ali se brzo navikne covek na dobro :D

11.jpg
 
Ponovio se malo monitorom. Nisam bio siguran sta da uzmem posle onog Eiza, dvoumio se izmedju LG 40 i 38 inca. Na kraju otisao za velicinom i rezom na 40ku. Mislim da cu morati da uzmem neku ruku umesto ovog stand-a. Cudoviste je, ali se brzo navikne covek na dobro :D

View attachment 12533
Dobrodoshao u ekipu s mushkim monitorima :D
 
Mnogo mi se svidja ta fora sa stalkom za zvucnike, da ih podigne da budu u nivou usiju, nisam to vidjao do sad, sad i ja zelim tako nesto...
 
Dobra ti je ta Porco Rosso figurica.
Hvala, uzeo letos u Ghibli store. On mi omiljeni Ghibli.
Mnogo mi se svidja ta fora sa stalkom za zvucnike, da ih podigne da budu u nivou usiju, nisam to vidjao do sad, sad i ja zelim tako nesto...
Super su stalci koristim ih godinama već. Uzeo ih u player-u. Možda su na nekom snizenju sad za praznike.

Imaš 13,15, 20cm visinu.

 
Hvala, uzeo letos u Ghibli store. On mi omiljeni Ghibli.

Super su stalci koristim ih godinama već. Uzeo ih u player-u. Možda su na nekom snizenju sad za praznike.

Imaš 13,15, 20cm visinu.


Par dinara...

Plasticni-stalak-za-CD-i-DVD-21-komponenta_slika_O_147369589.jpg
 
ja samo prva dva berserka... biće potreban jedan kovčeg samo za tu kolekciju...
 
Back
Top Bottom