• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

koja je skala za licemjerstvo između $krejzi i $70?
Slazem se da je 70 dolara za igre previse,neka realna cena bi po meni bila 40E za novije igre a za polovne kako god,jbt xbox tj microsoft je toliko jeftiniji sa fizickim medijima da je to prosto neverovatno!Bilo je pregrst igara u novembru i decembru za smesne pare ,nekako sam se navikao da je nintendo najskuplji u tom svetu po pitanju igara ali sada otkako imam ps5 tek sada shvatam koliko je ustvari xbox isplatljiviji sto digitalno (to tek ne moze da se meri) sto sa fizickim izdanjima.
Btw da ne idem u off topik previse
Stiglo danas
IMG_20240102_184333.jpg
 
Stigla zadnja retro pošiljka iz 2023.

20240103_120728.jpg
 
To neki naslednik stotke? Jesu li unapredili održavanje toplote? Imam original i nervira me koliko brzo vrh gubi temperaturu,
Nisam ekspert pre toga sam imao lemilicu iz lidla. Tako da ova ne gubi temperaturu na vrhu ni kad je ugasena u odnosu na tu iz lidla🤣
 
Last edited:
To neki naslednik stotke? Jesu li unapredili održavanje toplote? Imam original i nervira me koliko brzo vrh gubi temperaturu,
Pa i nije, samo je drugi model. I TS100 i TS101 su odlične. Bitno je da precizno drži temperaturu dok je uključena i da brzo postiže istu (sa odgovarajućim napajanjem).

Evo i mog današnjeg geta. Sada imam i Model 1 i Model 2. 🥰

IMG_9707.jpeg
 
Pa i nije, samo je drugi model. I TS100 i TS101 su odlične. Bitno je da precizno drži temperaturu dok je uključena i da brzo postiže istu (sa odgovarajućim napajanjem).

Evo i mog današnjeg geta. Sada imam i Model 1 i Model 2. 🥰

View attachment 12746
Neckao sam se oko tog genesisa mesecima. Na kraju sam odustao 🤣 Nek te sluzi dugo 😁
 
Hvala! :) Dobra je i revizija, po svemu sudeći.

Nisam još isprobao konzolu, malo kasnije ću, kada deca odu da spavaju. [emoji1]
 
Back
Top Bottom