• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Acer Predator GD711 projektor!

1692762525589.png

4K projektor (60hz u 4K; 240hz u 1080p), jako niskog odziva, sa VRR; "specijalizovan" za igre, mada i filmovi izgledaju korektno (do sad gledao samo crtac, Puss in Boots 2, odlican!)


Kod mene zaposlen iskljucivo napolju, nemam ga gde unutra a da ima smisla:

1692762727328.png

Moj telefon nije sposoban da pokaze kakva je slika - ja bih rekao, cak uporediva sa dobrim televizorima. Koristim projekciju nesto uzu od 2m (80" - 85" dijagonala), sto je u okviru preporuka (do 100" je najbolja slika, vele). Poprilicno svetla slika, moze da se koristi cim zadje sunce (mozda i ranije ako se napanji brighthness) - mislim da u zatvorenom ne bi imao nikakvih problema preko dana.

Fali malo lakoce koriscenja, daljinski je katastrofa (za ulazak u menu, recimo, mora se klikce na samom projektoru); poseduje samo digitalni zoom, i to malog opsega (mislim od 0.95 do 1.3), pa se mora fizicki namestiti na dobro mesto. Ima automatsku korekciju slike (keystones), to je vrlo korisno.

Vrh stvar, nema sta. Prezadovoljan sam! Sad napraviti neki nosac za platno, da ne vezujem kanapom ovako :D


Podjednako bitna kupovina su amiibo Bayonetta figurice, uzeh obe!

1692763495216.png

Ne pomazu pri igranju, sto se vidi po 4 lobanje na Game Over screen na gornjoj slici.
 
Last edited by a moderator:
Zdravo. Kako ste?
Nisam postovao ništa poslednjih par meseci. Verovatno niko nije ni primetio, jer vidim da je bilo baš dosta sadržaja u temi. Umorih se od lajkovanja. Neki su i više puta dnevno kačili. Mašala! Evo malo i od mene. Takođe, bilo je i dosta manga nabavki. Mogu da okačim ako nekoga interesuje.
Y2H4zXm.jpg

aQkabBN.jpg

0aHpJXh.jpg

rh9yjdh.jpg

pZSCdnM.jpg

HxLhIof.jpg

UDPSUeS.jpg

OL0leQc.jpg

3BKUXiI.jpg

ITaNLTX.jpg

y713dUo.jpg

dMecuHs.jpg
 
Kako da nismo primetili @Zegota !? Ti uvek nabavljaš i kačiš pravo geek zlato! 😄

Ne znam odakle da krenem, svašta mi je tu baš zanimljivo. Pomenuću knjige - i meni je u planu da kupim The Art of Point & Click i JRPG Games, jer mi deluju odlično!
 
Okachi mange!
Mogao si i ono gore podeliti u vishe postova, chisto malo da farmujesh lajkove, ne samo da delish :3
 
Zdravo. Kako ste?
Nisam postovao ništa poslednjih par meseci. Verovatno niko nije ni primetio, jer vidim da je bilo baš dosta sadržaja u temi. Umorih se od lajkovanja. Neki su i više puta dnevno kačili. Mašala! Evo malo i od mene. Takođe, bilo je i dosta manga nabavki. Mogu da okačim ako nekoga interesuje.
Y2H4zXm.jpg

aQkabBN.jpg

0aHpJXh.jpg

rh9yjdh.jpg

pZSCdnM.jpg

HxLhIof.jpg

UDPSUeS.jpg

OL0leQc.jpg

3BKUXiI.jpg

ITaNLTX.jpg

y713dUo.jpg

dMecuHs.jpg
Kako to mislis nismo pimetili?!
 
Kako to misliš ručak nije bitan?! Haha, nije bio to pokušaj traženja pažnje, za to fotke služe.
Reizdali su sada Bitmap Books CRPG Guide u Expanded verziji. To je sigurno sledeća nabavka, čim Kennys dobiju. A biće i mange onda okačene uskoro.
 
opa čaki! javi utiske...

Ovako...

Xbox Series X

prvo me neprijatno iznenadila jacina zvuka. Slaba glasnoca u odnosu na moje wire xbox slusalice. Sve sam parametre podigao na max ukljucujuci skalu za party chat koju sam podesio na stranu igre. To me je nateralo na istrazivanje, te sam uspeo da u xbox aplikaciji dolby atmos na custom profilu podignem sve ekvilajzere na max. Tada su zagrmele. Ali da nisam na dolby atmosu i dalje bi bile poor volume. Onda sam probao da se povezem sa 3.5 mm kablom preko kontrolera. Znaci grme preko kabla na xboxu. Ne znam zasto jacina ne moze da bude ista sa kablom i bez njega?

PS5

Poor volume. Sa kablom i bez njega isto slaba jacina zvuka. Pretpostavljam da bih to doveo u red kada bi mi bila dostupna podesavanja u audio balance (foto u prologu) da li neko zna da li moze uoipste da se pristupi ovoj opciji?

Switch

Ovde je konekcija preko BT ali isto slaba glasnoca..

Udobne su i lepe, samo kada bih resio problem sa jacinom zvuka (PS5) jer kupio sam da mi budu ISKLJUCIVO WIRELESS.

367564543_2032772703749820_9035203067018922972_n.jpg
 
jesi i njih pojačao?

možda je glupost da tipa treba da pojačaš i na tv-u volume...
 
jesi i njih pojačao?

možda je glupost da tipa treba da pojačaš i na tv-u volume...
Ma naravno nego treba ovaj audio balance na ps5 podesiti. Sistem ne dozvoljava vec stoji na sredini.

Послато са SM-G990B помоћу Тапатока
 
Uf, tanko ako je tako. Meni je jedva podnosljivo 1500 u potpunom mraku. 3000 je vrlo upotrebljivo po danu. Na putu mi je jedan sa 5000, taj mozda probam i napolju.

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
Back
Top Bottom