• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Propustili ste gigatron fire sale, 4k su bili. Totalno sam impulsno kupio i nikad otpakovao :D

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
Upravo mi je stigla GameBoy: The Box Art Collection knjiga. Počinje istorijom same konzole, obuhvata dodatke za nju, a potom obrađuje skoro 370 igara koje su izašle za prvi Gameboy. Za svaku od igara prikazani su box art, screenshotovi iz igre, kao i kratak opis. Odličan kvalitet koričenja, štampe, dobar koncept i sama tematika čine ovu knjigu must-have za fanove ove konzole, ali i generalno prenosivih konzola. Jedva čekam (i nadam se) da serijal bude dopunjen GameBoy Color knjigom.

IMG_7080.jpeg
IMG_7086.jpeg
IMG_7083.jpeg
IMG_7085.jpeg
IMG_7084.jpeg
 
Dobar je, ali pored drugog je nepotreban. Drugi je sve shto i prvi, samo bolje.
 
Stigla i otrovnica. :giggle:

734EE465-C662-4F92-B211-B54DE21D90A2.jpeg

Kad posle Viper-a u ruku uzmem stari Logi MX620 koji me je verno služio preko 10 godina (btw, još uvek radi bez ikakvih problema), kao kamen da sam uzeo (154g sa dve AA baterije vs. 74g). :LOL: Iako je simetričnog dizajna i manjih dimenzija, super leži u ruci, a odličnom gripu doprinose i gumirani bokovi. Dva tastera sa desne strane (ima dva i sa leve, naravno) nisu na odmet, ali pošto ih nije baš tako lako kliknuti (ne zato što su tvrdi nego zato što nisu na dohvat prsta) primenu im vidim za neke od sporednih komandi u igrama (ukoliko već želite da koristite i ta dva tastera). Miš za levi i desni taster koristi optičke svičeve (deklarisani su na 70 miliona klikova), glasniji su, pa ko voli tiši klik, ovi svičevi nisu za njega. Prva igra na kojoj sam isprobao malo miška je Quake 2 Remastered i padaju glave strogg-ova samo tako. 😄
 
Last edited:
Koliko dugo nisam video ovaj Altec Lansing "daljinac" :D Sta imas 621?

A sad vidim i cosak zvucnika, nisu 621. Drugar imao te zvucnike, jbt koje je to bilo otkrovenje za pc zvucnike u tom periodu pored onih plastikanera raspalih :D
Ja se lozio na mx5021 bele, ali nisam mogao skupiti pare za to tad :D
 
Koliko dugo nisam video ovaj Altec Lansing "daljinac" :D Sta imas 621?

A sad vidim i cosak zvucnika, nisu 621. Drugar imao te zvucnike, jbt koje je to bilo otkrovenje za pc zvucnike u tom periodu pored onih plastikanera raspalih :D
Ja se lozio na mx5021 bele, ali nisam mogao skupiti pare za to tad :D
2100 (2.1), imam ih sigurno 20-ak godina (o_O), kupljeni su kad su bili aktuelni. Rade i zvuče super, ali subwoofer je počeo da pravi distorziju kad se malo više pojača. Sami sateliti rade bez ikakvih problema. Svakako sam planirao da kupim Creative Pebble V3 zvučnike jer lepo izgledaju i imaju samo jedan (usb c) kabl preko koga se i napajaju strujom. Altec bih prodao, oglasio sam ih već pre neki dan na KP.

edit:
@2CR4ZY Nisam gore napisao da miš nema nikakvih problema sa konekcijom ni kad je udaljen od prijemnika nekih pet metara.
 
Last edited:
2100 (2.1), imam ih sigurno 20-ak godina (o_O), kupljeni su kad su bili aktuelni. Rade i zvuče super, ali subwoofer je počeo da pravi distorziju kad se malo više pojača. Sami sateliti rade bez ikakvih problema. Svakako sam planirao da kupim Creative Pebble V3 zvučnike jer lepo izgledaju i imaju samo jedan (usb c) kabl preko koga se i napajaju strujom. Altec bih prodao, oglasio sam ih već pre neki dan na KP.

edit:
@2CR4ZY Nisam gore napisao da miš nema nikakvih problema sa konekcijom ni kad je udaljen od prijemnika nekih pet metara.
Kad vec pre u oglas, mislim na misonju? 😂😂
 
Last edited:
Kad vec pre u oglas, mislim na misonju? 😂😂
Hehe, video si oglas. 😄 Super je miš nema šta, ali izgleda da sam se suviše navikao (nije bi čudo posle toliko godina) na MX620 i na “opušteniji” scroll wheel, bočne tastere od kojih mi je jedan uvek pored palca i generalno taj oblik tj. ergonomiju miša. Zato sam u startu i nameravao da uzmem Basilisk Ultimate ili DeathAdder V2 Pro jer su mi izgledali kao modeli koji su barem po obliku sličniji ovom starom Logiju. Reče @Wahad da Basilisk Ultimate crkavaju (ne znam šta je konretno problem), a i teži je miš, tako da mislim da je DA V2 Pro ono što mi treba. VU sam najviše uzeo zbog charging dock-a, njega ostavljam zbog punjenja adder-a, naravno ukoliko prodam Viper-a. Ako ga i ne prodam nije problem, svakako je odličan miš.
 
Back
Top Bottom