• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Najzad stigao Mac Mini M2 Pro! :) Plan je da mi kompletno zameni desktop i postane glavna mašina za rad. Konfiguracija iz profila ide na prodaju, jer ionako ne stižem da se igram.

IMG_7221.jpeg
IMG_7225.jpeg
IMG_7227.jpeg
IMG_7229.jpeg
IMG_7228.jpeg

Kada budem uredio radno okruženje, javljam se u odgovarajućoj temi. Nadam se da će to biti za nedelju-dve.
 
Uf, tanko ako je tako. Meni je jedva podnosljivo 1500 u potpunom mraku. 3000 je vrlo upotrebljivo po danu. Na putu mi je jedan sa 5000, taj mozda probam i napolju.

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk

Nemoguce je ovo, mozda ne mislis na ANSI lumene. Specifikacija kaze "do 4000" LED lumena; slika je odlicna cim zadnje sunce, kad padne noc mora da se smanjuje brightness.
 
Moguce je, doduse i do povrsine zavisi. Ja projektujem na belo. Bivsa/prelazna optoma je taj jedva podnosljivi 1600ansi lumena, to je koliko vidim po netu prakticno isto. E sad, ansi lumeni su white brightness samo tamo da su te 4000 led verovatnoo bitnije.
Ovaj, isto bivsi je taj sto moze preko dana unutra opusteno sa 3800.


Imam negde poredjenje njega i optome na istom mestu, iskopacu.



Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
Ovo je onaj PSP 1000 sto sam uzeo da mu menjam ekran- ispostavilo se da mu je prednja maska naprsla izmedju "home" dugmeta i ekrana, nije strasno ali nije da se ne vidi, pa sam narucio i front shellove par komada, pa cekam sve to da stigne. Inace, toliko je malo koriscen i ekran mu je u toliko dobrom stanju da mi je zao da ga uopste menjam :D
Takodje, stigao mi je danas novi objektiv, 35mm f/1.4, ful manual, ful metalni, ful kineski, odusevljen sam kvalitetom slika :D

IMG_20230824_160219.jpg
 
Uf, tanko ako je tako. Meni je jedva podnosljivo 1500 u potpunom mraku. 3000 je vrlo upotrebljivo po danu. Na putu mi je jedan sa 5000, taj mozda probam i napolju.

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
Baci lonk koji bas me zanima cena nekog projektora koji ima ili je narucio kolega sa foruma ovaj raletov je ok
 

Ja aam uvek budzet friendly :D Mnogo manje sam platio, ni pola. Sad sam u fazonu ovih za konferencijske sale jer su stvarno giga svetli a to mi znaci vise nego 120hz.

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
Svi smo mi roboti
fafc0c1a3337645a95098477d0b826ea.jpg
 
Last edited:
Back
Top Bottom