• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

@gruja33 Odakle si naručio figure?
Privatno od jednog coveka iz beograda :)
sve cetiri sa panterom(klasik) mi je dao za 10000din stim da je rezervna glava iz revelationsa za skeletora a ne new eternia a inace su na ebayu oko 35dolara plus postarina koja ne ide ispod 10 i to treba iskopati,uglavnom su oko 13 do 20dolara
Beast man mi je najbolje odradjen u new eternia ediciji https://www.bigbadtoystore.com/product/variationdetails/203956
samo sto i na ovom sajtu deru sa postarinama ali tek od 2019 su poceli da sisaju,dotle je bila oko 5 dolara sto je ok.
 
Pored Libre Office vrijedi probati i Free Office kao alternativu MS Office.

Free Office dosta podsjeća na MS Office i mislim da bolje čita doc i docx formate. Free Office nudi i izbor između klasičnog interfejsa (u maniru Office 2003) i novog (Office 2007 pa nadalje). Postoje verzije za Windows, Linux i MacOS


Što se aktivacije Windowsa tiče ja korstim HWID metod. Veže se uz matičnu. Nisam probao al isam pričitao da ChatGPT može da generiše Windows 10 ili 11 key lol.
 
Ja takođe samo HWID metod u poslednje vreme. Ultra brzo i sigurno. Pre toga su bili ovi online ključevi za 3-4e. A pre toga one gluposti aktivatori KMS i slično.
 
Koji ti je omiljeni deo?

Ako se nekad nakanim da pređem barem jedan. Keca sam na PSP-u igrao 20 sati i nisam mogao više.
Trenutno Cold Steel 3 i 4 ali mozda se to promeni kad predjem Reverie jer opisi kazu da je igra top :)
Wat d fak, zašto je toliko skupo pobogu?

Ovo sa DLCovima nešto kao Sims igre?
Reverie_-_Comparison_Chart_for_Steam_-_616x861.png

A odgovor na tvoje prvo pitanje..zato sto su japanci i zato sto im se moze :D
 
Libre Office je i odlicna i besplatna alternativa. (y)

Kul je dok ne prenosiš između raznih kompova isti doc, deliš sa ljudima koji actually imaju office, štampaš fajlove ako su ti potrebne za nešto.

To je trenutak kada se sve raspadne na paramparčad.
 
Kul je dok ne prenosiš između raznih kompova isti doc, deliš sa ljudima koji actually imaju office, štampaš fajlove ako su ti potrebne za nešto.

To je trenutak kada se sve raspadne na paramparčad.

To danas ili pre 10 godina?
 
Uvek neki problemi.

Pre god dana smo imali probleme. Onda sam naterao da svi pređu na office u firmi

Bolje da koristiš google docs i onedrive office ako radiš sa drugim ljudima i dokumentima
 
Isti problem sam imao. Naterao ih da kupe 50 licenci ako nece probleme :D

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
A da nisu mozda snimali dokumente u razlicite formate?
(Libre po defaultu ne ide u .doc/docx itd, trebalo bi ukazati ljudima da njih odabiraju)
 
Libre office nije samo alternativa i tamo neki free copycat software, to je nativno resenje na linux-u godinama unazad.
Dolazi vec instaliran uz mnoge distroe.
Podrzava formate worda i excel, jer je windows (teska trulez), nazalost najpopularniji OS.
Pre ga nije ni bilo u windows verziji, sad se nudi.

Niko ne garantuje 100% kompatibilnosti niti mu je zamisao bila da bude free shitty alternativa windows office-u.
 
Libre office nije samo alternativa i tamo neki free copycat software, to je nativno resenje na linux-u godinama unazad.
Dolazi vec instaliran uz mnoge distroe.
Podrzava formate worda i excel, jer je windows (teska trulez), nazalost najpopularniji OS.
Pre ga nije ni bilo u windows verziji, sad se nudi.

Niko ne garantuje 100% kompatibilnosti niti mu je zamisao bila da bude free shitty alternativa windows office-u.

Sve je to okej dok svi ostali furaju taj software.

Prestane da bude okej kada se dele dokumenti na dalje. Van firme recimo, strancima i ostalima.

Mnogo mnogo čačkanja i gubljenja vremena da prikaže jedan isti dokument na tri platforme identično kao na onoj na kojoj se kreirao, a i deluje neozbiljno
 
Free Office bolje čita Microsoftove dokumente od Libre Office. I mislim da čak bolje radi na Windowsu nego na Linuxu.

Meni za privatne Free Office može da odmijeni MS Office. MS Office ima brdo opcija i pitanje je što ko koristi (i šta nečija firma koristi). Ima onih koji koriste npr VBA skripte za MS Office i njima je teško da pređu na bilo koju alternativu. Takođe teško je neke ljude natjerati da promijene navike jer vole da se drže onoga što znaju i na šta su navikli.
 
Isti problem sam imao. Naterao ih da kupe 50 licenci ako nece probleme :D

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
čekaj kako to nateraš da za firmu kupuju office? valjda firma treba da im obezbedi...
 
čekaj kako to nateraš da za firmu kupuju office? valjda firma treba da im obezbedi...
Pa to, naterao firmu da kupi licence. Odbijao da koristim pirata da ispravljam problemcice. Kad se cigane za par stotina e mesecno, nek im stoji sve.

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
20230709_035749.jpg20230710_125255.jpg20230709_035739.jpg

Ispunio zelju klincu ako upise srednju koju zeli.
Ali cemo i mi matorci malo da je koristimo. Dosta je bilo pikada i bilijara resili smo malo da se aktiviramo. Poceli smo da igramo odbojku a kao krajnji cilj je da dodjemo u formu da opikamo malo i malog fudbala.
 
Da je bar fevernova :D

Sent from my Samsung Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
Nakon 30 dana na carini, stigle su mi konzole. :)
Levi PSP 2000 je Gundam LE, u odličnom stanju ali bez originalnog poklopca za bateriju. Desni PSP 3000 je Winning Eleven LE.

Zlatnom GB Pocket ću zameniti ekran, pa će biti perfektan.

IMG_5986.jpeg
IMG_5987.jpeg

Edit: Evo i zanimljive dopune. Ljubitelji Tetrisa će znati u čemu je fora sa ovom varijantom. 😄
IMG_5989.jpeg
 
Last edited:
Back
Top Bottom