• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Au, ladno je zhiv KANDALF. Setjam se erekcije koju si imao kada si mi prvi put pokazivao kutjishte.
 
Gledaj bolje, ima i montenegro

Sent from my Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
Haha kuku meni ne gledam koji deo sveta slikam :D

Stigla mi danas miksetica, nemam maltene nista od kablova pa cu sad morati da jurim to i adaptere i svasta nesto da ovo povezem kako treba, trenutno "miksujem" citav jedan uredjaj :D

View attachment 9464
To Behringer mikseta? Mislim da sam istu godinama koristio dok nisam vratio drugaru.
 
Recent get zahvaljući @Corvus Corax , napravio mi je custom ketridz moje najomiljenije GameBoy igre. Sa tvistom da je ovo zapravo novi rom tj hakovani rom koji donosi mnoštvo poboljšanja i obojenu grafiku. Corax je čak ubacio bateriju , da mogu da snimam svoje high score -ove. Dizajn i kvalitet repro carta je odličan , ne umem da uslikam koliko je dobar cart. Takođe odradio je 3D štampu postolja za ketridz, koji isto sjajno izgleda i taman lepo mogu da stavim izložim ovaj ketridz pored mog GB. Ostaviću dole takođe yt link hakovanog roma da se vidi kako to izgleda. Ima i mali potpis kreatora ketridza na ploči ;)

IMG_20230524_160751.jpgIMG_20230524_160757.jpgIMG_20230524_160812.jpg
 
To Behringer mikseta? Mislim da sam istu godinama koristio dok nisam vratio drugaru.
Jeste Behringer, Xenyx 502 :)

Au sto lep repro cart! Neka ideja ili savet kako pristojno reprodukovati nalepnicu? Stigao mi pre neki dan SMB Deluxe sa unistenom poluiscepanom nalepnicom pa bih voleo da ga ulepsam malo :D
 
Last edited:
Back
Top Bottom