• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Pomislio sam za trenutak da si okačio sliku one šolje zalepljene super lepkom 😄
 
Zagrizao sam metak i uzeo Switch OLED. 😄

View attachment 9366
Jel moguce hakovati swic oled i sta gledaati prilikom kupovine?
Razmisljam se da uzmem jedan ali ne znam kako idu cene tj nisam toliko u nintendo svetu...
Inace nabavio jednu od omiljenih igara :)
 

Attachments

  • IMG_20230518_172723_242.jpg
    IMG_20230518_172723_242.jpg
    129.3 KB · Views: 10
  • IMG_20230518_172749_292.jpg
    IMG_20230518_172749_292.jpg
    213.1 KB · Views: 10
  • IMG_20230518_172807_161.jpg
    IMG_20230518_172807_161.jpg
    144.5 KB · Views: 10
20230518_181549.jpg
 
Jel moguce hakovati swic oled i sta gledaati prilikom kupovine?

Pogledaj dzojkone, cesto zapate drift;

Idealno, vidi malo da li ti uopste dzojkoni odgovaraju (bas sitni), imaju Hori dzojkoni, veci, za normalne nejapanske ruke, pa razmisli i o tome;

Ako bi pre svega na TVu da igras, isto ces dzojkone zeleti da eliminises, Pro Controller za Switch je super; hvale ljudi i 8bitdo Ultimate kontroler; obavezno Bluetooth verzija (isto kosta, magnetni stickovi - imun na drift)
 
Pogledaj dzojkone, cesto zapate drift;

Idealno, vidi malo da li ti uopste dzojkoni odgovaraju (bas sitni), imaju Hori dzojkoni, veci, za normalne nejapanske ruke, pa razmisli i o tome;

Ako bi pre svega na TVu da igras, isto ces dzojkone zeleti da eliminises, Pro Controller za Switch je super; hvale ljudi i 8bitdo Ultimate kontroler; obavezno Bluetooth verzija (isto kosta, magnetni stickovi - imun na drif
Iskljucivo dok mod u kucnoj varijanti.
Hvala na savetu,mozda bi cak uzeo i nov oled ako mu malo srusi cenu nova konzola(kontam da ce uskoro izaci ili bar biti najavljen,tako sam i wiiu uzeo )
 
Iskljucivo dok mod u kucnoj varijanti.
Hvala na savetu,mozda bi cak uzeo i nov oled ako mu malo srusi cenu nova konzola(kontam da ce uskoro izaci ili bar biti najavljen,tako sam i wiiu uzeo )
Imas i 8bit.do adaper sa njim mozes da nakacis bilo koji wireless gamepad koji imas kuci na switch ili neku drugu konzolu. To ti mozda bude prakticnije i jeftinije od pro kontrolera za nintendo, ako vec imas neki xbox sx ili ds gamepad.

 
Iskljucivo dok mod u kucnoj varijanti.
Hvala na savetu,mozda bi cak uzeo i nov oled ako mu malo srusi cenu nova konzola(kontam da ce uskoro izaci ili bar biti najavljen,tako sam i wiiu uzeo )
Ako ćeš da igraš switch isključivo docked, zašto juriš oled verziju?
 
Ako ćeš da igraš switch isključivo docked, zašto juriš oled verziju?
Pa iskreno volim da imam premium modele od konzola mada nemam ni ps4 pro ni onex ali opet ,cuo sam da modelli do oled revizije imaju problem sa driftovima tj jojkonovi...
Mada da tehnicki i nemam potrebe za oled verzijom :)
 
Back
Top Bottom