• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Imaš još bolji adapter Brook Wingman XB 2, može raditi i na classic xbox, ps3 xbox 360, ps4 ps5 switch, xbox one.

Ljudi na redditu opušteno igraju Classic Xbox sa xbox one kontrolerom, skroz kul stvar, nikakav problem i lag sada, na početku je bilo disconnecting issues.
 
To je mozda i najbolja opcija posto imam serija x konzolu i kontroler a isken da budem taj kontroler mi je bomba :) pa ako bi radio na swicu bilo bi extra :)
Ovaj v2 radi i sa sx. Ja imam v1 on radi sa svim padovima do sx. Možeš ga koristiti za switch, mi smo često igrali u kombinaciji xone, dualsense i dva joycona kad smo se okupljali. A koristim ga i za fpga sa dualsense. Jedina mana je sto možeš na jedan dongle nakaciti samo jedan pad.
 
Imaš još bolji adapter Brook Wingman XB 2, može raditi i na classic xbox, ps3 xbox 360, ps4 ps5 switch, xbox one.

Ljudi na redditu opušteno igraju Classic Xbox sa xbox one kontrolerom, skroz kul stvar, nikakav problem i lag sada, na početku je bilo disconnecting issues.
Imas neki link od tog donglea?
Mozda bi bila najbolja opcija ako funkcionise recimo mega drive bt pad na xbox klasiku pa bi coinops mogao tako igrati i arkade igre :) ?Jesi probao tako nesto?
 
for the record: davno sam na wahadovu preporuku uzeo book adapter za ps4 i stvarno vrhunski rade te integracije, naigrao sam se na ps4 sa xbox elite kao pravi
 
Imas neki link od tog donglea?
Mozda bi bila najbolja opcija ako funkcionise recimo mega drive bt pad na xbox klasiku pa bi coinops mogao tako igrati i arkade igre :) ?Jesi probao tako nesto?
Nisam ovaj ali imam brook adapter za Xbox One kontroler. Ali imam samo jedan kontroler i više ni jednu konzolu sem Xboxeva jbg. Ja eto večno planiram da uzmem ovaj Wingman XB2 zbog X360 i OG Xboxa. Dosta jeftinija opcija nego onaj OGXbox360 mod, plus je multifunkcionalan. Taj Brook Adapter koji imam ja radi sa PS4, valjda PS5 i Switchem.

Ovo je taj novi:

Ovo imam ja: https://www.brookaccessory.com/detail/84585951/

Ako te zanima, prodao bih jer mi ničemu ne služi trenutno.

for the record: davno sam na wahadovu preporuku uzeo book adapter za ps4 i stvarno vrhunski rade te integracije, naigrao sam se na ps4 sa xbox elite kao pravi

Ja još uvek imam taj adapter. Radi inače i na Switchu i daje ti Gyro kontrole :)
 
Nisam ovaj ali imam brook adapter za Xbox One kontroler. Ali imam samo jedan kontroler i više ni jednu konzolu sem Xboxeva jbg. Ja eto večno planiram da uzmem ovaj Wingman XB2 zbog X360 i OG Xboxa. Dosta jeftinija opcija nego onaj OGXbox360 mod, plus je multifunkcionalan. Taj Brook Adapter koji imam ja radi sa PS4, valjda PS5 i Switchem.

Ovo je taj novi:

Ovo imam ja: https://www.brookaccessory.com/detail/84585951/

Ako te zanima, prodao bih jer mi ničemu ne služi trenutno.



Ja još uvek imam taj adapter. Radi inače i na Switchu i daje ti Gyro kontrole :)
Hvala na ponudi ali ipak bi narucio noviji model :)
 
2bd1a156e75582f5b7b9d7415572369b.jpg

Brm brm :)
 
Hvala na ponudi ali ipak bi narucio noviji model :)

Naravno, ja samo da pitam :) na ovom je baterija slaba, to me jedino smara a ne umem da zamenim sa boljom. Mislim video sam da može, ali ne znam šta mi je raditi :D

Inače, ovi novi modeli nemaju gyro podršku jer je dongle a ne umetak u kontroler.

Sada sam se setio da ja ovo mogu da koristim kao gyro za cemu i yuzu :O
 
Naravno, ja samo da pitam :) na ovom je baterija slaba, to me jedino smara a ne umem da zamenim sa boljom. Mislim video sam da može, ali ne znam šta mi je raditi :D

Inače, ovi novi modeli nemaju gyro podršku jer je dongle a ne umetak u kontroler.

Sada sam se setio da ja ovo mogu da koristim kao gyro za cemu i yuzu :O
Samo jedno pitanje?
Kako si uspeo da porucis sa tog sajta kada ne salju za Srbiju?
 
Pre par god pre Gamescoma sam narucio kod ortaka u Kelnu i pokupio od njega.

Ali mislim da je tajm uzeo na nasu adresu. Svakako mislkm da imas adapter na aliju


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Aj prodas tenis, taman da mi to bude jubilarna igra broj 200 za n64 :D

Sent from my Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
 
Aj prodas tenis, taman da mi to bude jubilarna igra broj 200 za n64 :D

Sent from my Galaxy Z Flip 4 using Tapatalk
Uf tesko xd Jako tesko se rastavljam sa ketridzima pogotovo ako nemam duplikat ☺️
 
Back
Top Bottom