• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Ne znam ko je sa vrha mogao odobriti ovaj dpad u finalnom, retail proizvodu. One kasnije revizije Xbone kontrolera su imale sasvim korektan i precizan dpad.
 
Isli na izdrzljivost :D
Nisam gledao da li ima nekih modova da se ublazi ta kliktavost :D
Mada sam se navikao, veci mi je problem onaj prazan hod koji ima do klika nego sama kliktavost.
 
Given the opportunity I would engage in sexual intercourse with both Cher and Sigourney Weaver.
 
5E63B7E5-75E5-4966-855B-0A155DDDE50C.jpeg
Stiglo sa alija kuciste za hdd da me vise ne zezate za onu moju budzotinu 🤣 Rgbs kabl za snes i gc nisam slikao onomad evo ga. Fc to NES adapter koji ne radi na original NES konzoli... Na oglasu prodavca od kojeg sam kupio nije pisalo tako nesto a kod nekog drugog pise.... Pa eto da se jos neko ne zajebe xd Suikoden 4 stigao danas kupljen od @Zegota , hvala jos jednom!
86B064C3-AEEC-4385-BDDA-172BEEACF784.jpeg
Pre par dana su stigle i igre od @Xelios26 pa da se i njemu zahvalim! Spasismo ih kante 🤣
 
Meni bi trebalo duplo to, aj pusti mi link do tih vitrina. Mislis da bi izdrzalo staklo 10ak kila tezinu?

Skloniš jedno staklo i dobiješ duplu visinu.

Prema specifikacijama, maksimalna nosivost jedne staklene police je 3.5Kg. Možeš da staviš deblje staklo i time povećaš nosivost, samo ne znam da li bih opterećivao sa 10Kg po polici.
 
Detolf sada košta 12.000 din?? Užas jbt, bile su 9000 din prošle godine, a 7000-8000 pre godinu i po što je bila i neka realna cena.
 
Detolf sada košta 12.000 din?? Užas jbt, bile su 9000 din prošle godine, a 7000-8000 pre godinu i po što je bila i neka realna cena.
Mnoge stvari tako, ja skoro gledao stvari koje sam vec kupio i cenu u tom momentu sve otislo gore za 20 do 40 posto. Gledam neko vreme te njihove staklene vitrine i sve mi vuce da cu morati da pravim nesto custom za moje potrebe.
 
Detolf sada košta 12.000 din?? Užas jbt, bile su 9000 din prošle godine, a 7000-8000 pre godinu i po što je bila i neka realna cena.
Kada sam kupovao prve 2 vitrine, bile su po 8.000din.
Kupih 3. i 4., platih po 12.000din, a isfušarili su jer su lošije farbali konstrukciju, stavili su tanje staklo svuda, itd. Mnogo sam bio besan na njih i razmišljao sam čak i da ih vratim.

Sada je stigla 5. vitrina, takođe je 12.000din, ali su uneli neka unapređenja, olakšali sastavljanje, otežali lomljenje stakla, podebljali neka stakla (okvirno, u rangu sa ovim prvim serijama koje sam kupio).

Sve živo je poskupelo, jbg.
 
Last edited:
Back
Top Bottom