• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

al' imam baby blue.
Imao sam i ja Moon izdanje a i ono Pokemon providno žuto. Međutim najljepši 2DS iz kolekcije je bio Ocarina of Time zeleni.
Onaj najčešći crno-plavi mi je ultra ružan. Crno-crveni puno bolji.
 
Imao sam i ja Moon izdanje a i ono Pokemon providno žuto. Međutim najljepši 2DS iz kolekcije je bio Ocarina of Time zeleni.
Onaj najčešći crno-plavi mi je ultra ružan. Crno-crveni puno bolji.
Da, Ocarina 2DS super izgleda. Crni je ono - crni, klasika. Ovaj što imam ima preinstaliran Mario Kart 7. Sećam se da sam ga pre jedno 3-4 godine kupio za 5k din. u mint stanju sa kompletnom opremom, u originalnoj kutiji i Super Mario Maker igrom takođe sa kutijm (Nintendo Selects), koju sam prodao za 2500 din. Tako da me je taj 2DS izaš'o 2500 din. :D To mi je jedan od boljih find-ova. :giggle:
 
ima li ko ovaj: :D
Ima moja supruga :)
Resize_20230322_143645_5455.jpg
Kupismo nov u Grčkoj za neke smešne pare na kraju životnog veka. Mnogo lepa konzola!

Inače stigao mi je upravo prekidač za GBA što sam naručio pre puno puno vremena, bio se zagubio negde između Britanije i Nemačke :p U međuvremenu sam očistio svoj stari prekidač tako da ono, za svaki slučaj rezerva :)
 
Šteta što im Observer nije na akciji i za PS5, mada sam odigrao Redux verziju preko PS+ Extra. Odlična igra.
 
Šteta što im Observer nije na akciji i za PS5, mada sam odigrao Redux verziju preko PS+ Extra. Odlična igra.
Da, sad kad imam i XSX mogu da biram koju ću verziju. A čini mi se da Xbox igre kod nas češće budu na popustu.

Plus, ako deo igara imam na Xboxu sporije popunim HDD na PS5 😹
 
Da, Xbox igre budu češće na popustu i na većem popustu. Mnogo je popularniji Playstation, pa gledaju da rasprodaju.
 
Back
Top Bottom