• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Recent GET!

Ja sam razmatrao da uzmem nekoliko Detolfa za kolekciju pre koju godinu ali sam shvatio na kraju da mi neće vršiti posao jer imam dosta stvari koje ne bi mogle da stanu u njih. Možda bi vredelo uzeti jednu samo za neke grail iteme da stoji u ćošku.

@TwiSteR što se osvetljavanja tiče i 150 lumena je premalo imho, to je trećina svetlosti koju daje prosečna led sijalica od 40w. Bolje da uzmeš led traku i osvetliš svaku policu pojedinačno ili da u radnji uzmeš neki led panel i montiraš njega. Imaš panele od 12cm koji daju 500 lumena a koštaju oko 500 din ili one od 17cm koji daju 1000 lumena za 600 din, možda i manje.
 
bDJ5jsT.jpg
Prve 4 igre sa slike najbolja tvoja kupovina ikad sto se mene tice :)
 
@Spidey verovatno sam juce poslao los link

https://www.amazon.de/-/en/dp/B09L4H63Y5?psc=1&ref=ppx_pop_dt_b_product_details
 
Nisi, dobar link si poslao, sam na trebaju tvoj Amazon username i password.
 
Bomberman Quest je na njemu, ali mogu da upišem razne (skoro bilo koje). Imam bekapove od Super Mario Land 3, Super Mario Deluxe, Medarot, kao i razne prototip bekapove sa menijima i više igara na njemu.

U putu mi je GB Memory sa Zelda: Link's Awakening.
Kul, ja sam mislio da nema vise pisanja sada kad nema vise kioska sa igrama.
My Nintendo Store loot ovog puta, posle godinu dana čekanja N64 kontroler se pojavio na store-u, i nestao za oko 24h,ali stigoh da ga ugrabim.

View attachment 8807
View attachment 8806
Zavidim na SML2 posteru. :) Videh i ja da imaju na stanju ali sta vredi kad ne salju za Srbiju pederi.
 
Kul, ja sam mislio da nema vise pisanja sada kad nema vise kioska sa igrama.
Ima. Ako imaš neophodne fajlove, upis nije nikakav problem. Ako nećeš da bude "legit" (da nema i potpis kioska), onda može da se napravi custom menu i da se upišu koji god ROM-ovi, dokle god zbirno ne prelaze 1MB.

A ketridž je sa tehničke strane jako interesantan jer može da emulira sve kontrolere koji su se nalazili u Gameboy ketridžima. Everdrive to radi drugačije, ako se ne varam.
 
Back
Top Bottom