• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Podcasts tema

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,226
Reaction score
6,416
Points
553
Galeb ima poveću kilometražu kao novinar, od radija, do rada kao novinar na ulici, i kasnije kao VJ prezenter po Tv stanicama. Ali najbitnije od svega je to što je čovek izgradio konekcije tokom svih godina i zato je i njemu lakše da pravi podcast i da ga progura nego li neki anonimus koji tek kreće i treba da postavi stvari na noge. Da se ovaj detalj ne zaboravi moliću lepo. :)
 
Last edited:

Chodex

I'm a ghost!
Messages
2,104
Reaction score
3,187
Points
323
Galeba se sećam sa raznih žurki kao reportera. Barurana, SkC, Plastic, Industtija itd...nakon toga TV Metropolis itd

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 

Redford

Well-known member
Patron
Messages
442
Reaction score
733
Points
203
Galeb ima poveću kilometražu kao novinar, od radija, do rada kao novinar na ulici, i kasnije kao VJ prezenter po Tv stanicama. Ali najbitnije od svega je to što je čovek izgradio konekcije tokom svih godina i zato je i njemu lakše da pravi podcast i da ga progura nego li neki anonimus koji tek kreće i treba da postavi stvari na noge. Da se ovaj detalj ne zaboravi moliću lepo. :)

Naravno i to je isto da kazem bitno u celoj prici. Znao sam i da je radio na Metropolisu, ali meni taj kanal nije bio vidljiv do neke 2007. Uspeo sam par puta na Metropolisu da uvatim neku Kesicevu emisiju. Zapamtio sam kakav je humor bio, pa tek kad sam video Fajront Republiku znao sam da je to bio on.

Na njegovom primeru sam shvatio kako ga posmatram drugacije kada je vise on i nastupa u vecoj meri samostalno za razliku od toga kada je deo kolektiva i da to na neki nacin limitira njegov potencijal.

To je istina, da gosti nisu raznovrsni podcast ne bi bio toliko zanimljiv. Pravi zanimljive prelaze gostiju i svako dobija ''pet'' minuta.


Edit: Ovo je tip posta za koji bih zeleo da dam vise od lajka.
 
Last edited:

vetar

Well-known member
Messages
1,050
Reaction score
1,788
Points
253
U poslednje vreme slušam dosta podcast Joe Rogan-a, na stranu što ima gomilu zanimljivih gostiju (EIon Musk, Edward Snowden, Mike Tyson, Neil deGrasse, Graham Hancock, Randall Carlson, Bob Lazar, Paul Stamets...) i tema (tehnologija, nauka, svemir, NLO, borilačke veštine, droge, komedija..), nego se i bavio borilačkim veštinama, bio UCF komentator, standup komičar, probao i dalje konzumira razne droge...tako da je zanimljiv i vrlo svestran lik.

 

JackRaid04

Deus Ex Manjina
Messages
4,419
Reaction score
5,366
Points
403
Ne gledam, nmg kad neko sve tako. Samo specijalizovani ljudi
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,502
Reaction score
6,883
Points
453
specijalizovan je joe za borilačke veštine i UFC, mada kao komentator je počeo da smara, ali na podkastu je još uvek ok kad se o tome priča. ovo ostalo zavisi kako kad, ako krene priča na pogrešnu stranu ode sve u racku :)
 

Konrat

Fromboy
Messages
708
Reaction score
1,054
Points
203
Ajde da ne stavljamo samo linkove nakeženih faca sa slušalicama. Dajte malo opis, razlog zašto ste to postavili, vredi li i zbog čega gledati/slušati?
 

VoivodBG

nerealni elitista
Messages
4,226
Reaction score
6,416
Points
553
Nakežene face sa slušalicama su sve. 😄 Slobodno, učini prvi korak, pa će se isprati.
 

stale

Crni vojvoda
Co-founder
Administrator
Veliki gospodin
Messages
736
Reaction score
1,121
Points
203
Slatka je ova bubnjarka :D
 
Top Bottom