• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Olimpijske igre 2021 (Tokyo)

nebojsa986

Well-known member
Messages
954
Reaction score
1,411
Points
203
Meni on deluje kao jedan od onih fanatika sto nece ni svoju zenu samo da bi bio besan i nalozen za mec. 😄
 

Mr. Wolf

Well-known member
Messages
1,648
Reaction score
3,046
Points
333
Natasa Bekvalac i Rada Manojlovic se ne bi slozile s tobom.
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,938
Reaction score
6,054
Points
553
Srpski veslači Martin Mačković i Miloš Vasić plasirali su se u polufinale u disciplini dvojac bez kormilara, sto je veliki uspeh obzirom da je Vasic imao koronu i nije mogao 14 dana da trenira, a nije mogao ni Mackovic, jer je isto bio u karantinu zbog njega.
U svojoj trci su zauzeli trece mesto, ali sto je najbitnije, kupili su sebi jos malo vremena, da se bolje pripreme i ko zna, mozda i udju u formu kad bude najbitnije, jer su vazili za favorite, pre sranja sa koronom.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,641
Reaction score
9,423
Points
453
Trebao je jedan sudija da cucne ispod kosa da neko od amera lakse skoci i zakuca.
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,938
Reaction score
6,054
Points
553
Pratim pomno OI, basket mi je najzanimljiviji za gledanje, kratko traje i vrlo je dinamicno, pun pogodak sto su ga ubacili na OI, bice hit.
Nasa basketska repka me podseca na ona vremena kad smo dominirali u kosarci.
Dobismo danas i Letonce, koji bi trebali ovde da nam budu glavni protivnici, obezbedili smo polufinale, smesi se medalja i to bas zlatna.
Bulut je dobio povredu u prvom mecu protiv kineza, od tad igra malo rezervisano i usporeno, ali i dalje dovoljno.
 
Top Bottom