• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Movie Ne-aktuelni filmovi

Nisam nikad gledao a nudjeno mi je još u DVD vreme, možda je ovo prilika....

The.Frighteners.1996.DC.2160p.BluRay.REMUX.HEVC.DTS-HD.MA.TrueHD.7.1.Atmos-FGT​

 
manje poznat film peter jacksona, posle toga je otisao da radi lotr. ovako solidan, pogledao sam ga pre par godina, odlicni efekti i cgi (weta).
 
Movie 43 (2013), video sam ga na listi james gunn filmova...totalno retardiran film, meni je bio smesan ali koliko vidim posran je po opisima. cela poenta filma je da bude offensive i neverovatno da je napravljen, neverovatno koliko je poznatih glumaca u filmu i kako je njima sve to bilo super....samo 3 god posle ovaj film nema teorije da je mogao da se napravi... sta se promenilo za samo 3god....ta dinamika fluida je van mog kapaciteta.
ko hoce da pogleda neka ne gleda trejlere.

"supermen je svrsio i tako razbio moj prozor...jer kad supermen svrsi kao da je pukla sacmara" to kaze uma thurman, i shit you not.
 
Na koju James Gunn listu filmova misliš tačno? Nešto što on preporučuje? Ako može link

edit*
sad vidim da u stvari film ima milion režisera i da ga zato nisam video prvi put. nevermind...
 
Movie 43 je meni jedna od najboljih komedija ikad, i što kaže voja ne gledajte trejlere ako niste ni čuli za film 😄
 
I meni je to slab film ali ima par baš jakih scena koje vredi videti ko voli saj faj horor plus Skarlet je Legit uvek.
 
Svakog dana pokušavam da nađem vremena da gledam, moraću ovog vikenda. Čuo sam od osoba čije mišljenje cenim da razbija. A skoro sam pogledao The Exorcist prvi put posle 20 god (kad sam bio klinac) i oduševio sam se. Tako da mislim da nema greške sa ovim.

1671625520030.png
 
Restaurisana verzija filma „Кlakson“ (1965) Vojislava Кokana Rakonjca biće premijerno prikazana u Jugoslovenskoj kinoteci i na njenom Jutjub kanalu 28. decembra u sklopu programa Sezona filmskih klasika u organizaciji Asocijacije evropskih filmskih arhiva i uz podršku Evropske komisije.
Treću godinu zaredom ovaj projekat na besplatnim projekcijama restaurisanih filmova predstavlja klasike, ali i manje poznata blaga iz čitave Evrope, s ciljem da privuče mlađu publiku filmskom kulturnom nasleđu i da podigne svest o radu evropskih filmskih arhiva.
Film „Кlakson“ je restaurisan u Odeljenju za digitalnu restauraciju Arhiva Jugoslovenske kinoteke, u 2К rezoluciji. Nova kopija premijerno će biti prikazana u sali „Makavejev“ u terminima od 18 i 20,30 sati, a na Jutjub kanalu Кinoteke od 21 sat.

U tom crno-belom filmu u produkciji Кino kluba „Beograd“ igrali su Milena Dravić, Branka Petrić, Olga Spiridonović, Dušan Janićijević, Bekim Fehmiu, Stojan Aranđelović...
Delo izuzetnog i prerano preminulog reditelja Rakonjca i scenariste Aleksandra Obrenovića prati grupu ljudi otuđenih i umornih od civilizacije, koji beže na vrh planine, na odmor. Nepoznati i strani jedno drugom, pokušavaju da se zbliže, čeznu za intimnim kontaktom, s malo ljubavi i razumevanja. Ali, nesporazum je nepremostiv. Uvučeni u svoje ljušture, prepuštaju se svojoj samoći. Poziv klaksona, poziv civilizacije, opominje ih da je odmor istekao i da treba da se vrate u grad.
 
320391961_869213684410855_2128874997925632403_n.jpg


Coming Soon on 4KUHD!
Brand New HDR/Dolby Vision Master – From a 4K Scan of the 35mm Original Camera Negative

Face/Off (1997) Starring John Travolta, Nicholas Cage, Joan Allen, Alessandro Nivola, Gina Gershon, Dominique Swain, Nick Cassavetes, Herve Presnell, Colm Feore, John Carroll Lynch, CCH Pounder & Margaret Cho – Shot by Oliver Wood (The Bourne Ultimatum) – Music by John Powell (The Bourne Identity) – Directed by John Woo (The Killer, Hard Boiled, Hard Target, Broken Arrow)
 
Nema potrebe da se brani, Film Generalno ima status odličnog Filma, ja bkv ne znam nikog sem mene kad je izašao da mu se nije svid a i po netu su ga hvalili. Zapravo meni je smetalo dosta nekih apsolutno ispraznih scena, nije mi legao jbg ali ima itekako interesantnih stvari i taj reditelj je ok skroooz.
 
Back
Top Bottom