• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

iOS Android Mobilni telefoni/tableti general tema (vesti/glasine/sta kupiti)

disturbed

Well-known member
r
Messages
705
Reaction score
1,242
Points
203
Dobar primer koliko su hw specs u realnosti nebitni, kad flagship telefon namenjen "zahtevnim" korisnicima propadne u zemlju na zapadnom trzistu, samo zato sto nema preloadovan play store.

Pa nije bas samo zato, bila je to organizovana opsta hajka i fearmongering koji je trajao poduze vrijeme.
 

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,618
Reaction score
3,154
Points
373
i sony je "dead" pa ima najjači telefon na tržištu :D
Sony nije dead sony fura svoj fazon i ako ga "niko ne kupuje" on je isti nije nikad bio u vrhu pa spao itd.dok huawei jeste bio top i najtrazeni/prodavani i onda se desilo ono sto se desilo i sve je palo u vodu da ne sirim dalje shvastas sta hocu da kazem :)
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
pa ne znam, prvo ti dead znači komercijalni neuspeh, pa ti ne znači, make up your mind :)

to što huawei više nije komercijalno uspešan na zapadu, ne znači da ne prave vrhunske telefone, povlačiš pogrešne paralele.
 

Ultimate God Gohan

Maki Asus
Patron
Messages
2,618
Reaction score
3,154
Points
373
pa ne znam, prvo ti dead znači komercijalni neuspeh, pa ti ne znači, make up your mind :)

to što huawei više nije komercijalno uspešan na zapadu, ne znači da ne prave vrhunske telefone, povlačiš pogrešne paralele.
mislio sam niko ga ne pominje i niko ne uporedjuje sa drugim modelima top klase.tipa nekad su samo njihovu kameru govorili da je best i od kad se ono desilo i kad su presli na svoju prodavnicu i svoj OS ja skoro i da ne cujem za njega na yt.ne kazem da ga nema ali nije vise popularan itd.to je za mene dead

 
Last edited:

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
niko ga ne pominje zato što ne izlazi na zapadnom tržištu
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,938
Reaction score
6,054
Points
553
Neverovatno je trziste i marketing, meni je neverovatno kako niko ne kupuje LG mobilne, koji su dugo vremena bili vrh i ispred konkurencije.
Kad je LG uveo 4K ekran i laserski fokus, mnogi nisu znali ni sta je to, takodje je neverovatno udoban telefon za koriscenje, ali dzaba kad ga slabo kupuju, jos se kod nas i solidno prodavao obzirom sta je sve nudio za povoljnu cenu.
 

Omega

PS5 je đubre
Messages
2,949
Reaction score
4,545
Points
373
Visoke cijene, bagovi i loša softverska podrška su nažalost učinili svoje. Imao sam skoro dvije godine LG G8S, fantastičan telefon, jedan od najboljih koji sam imao.
 

darkado

Well-known member
Messages
1,431
Reaction score
2,158
Points
253
Je l' fura mozda neko fossil gen 5? Uzeh skoro i baterija je tragicna. Dosta losija od huawei watch 2 classica koji ima oko 4 godine i bezbroj punjenja iza sebe.

Sent from my Mi 11i using Tapatalk
 

rodilo

Velibor
Co-founder
Messages
1,982
Reaction score
4,309
Points
333
Ja furam samsung gear s3, evo posle 3 godine vidim da je baterija oslabila, moram na 2 dana da punim. A znam da Huawei može da izdrži po 10 dana fazon.
 

darkado

Well-known member
Messages
1,431
Reaction score
2,158
Points
253
To oni low power, wear os dan i po fazon i nije oslabila sve ovo vreme.

Sent from my Mi 11i using Tapatalk
 

nebojsa986

Well-known member
Messages
955
Reaction score
1,411
Points
203
Kakve su sales numbers za oneplus, imam neki osecaj da opadaju svake godine posle onog buma na pocetku.
 

nebojsa986

Well-known member
Messages
955
Reaction score
1,411
Points
203
Da i to, nego sam zapazio da gube identitet, ne vidim u ovom telefonu sto ih izdvaja na bilo koji nacin.
 

DieH@rd

Well-known member
Real Journalist
Messages
6,642
Reaction score
9,424
Points
453
Tesko se sada moze bilo ko izdvojiti od mase drugih telefona, svi koriste isti tech. Ja ih ipak cenim jer jer su build quality i OS odlicni, uzmem ga po 40-50% nizoj ceni 6-8 meseci posle premijere i miran sam godinama.
 
Top Bottom