• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Koji TV kupiti?

video sam i ja ambilight uživo i stvarno mogu reći da je odličan gimmick :)
 
I po kom kriterijumu ja da odlučim je l' bolji Hisense ili TCL u ovoj budget klasi? :)
 
Pa ubacio bi ga do sad, ja imam utisak da ambilight postoji 10+ godina.
 
Postoji od cca 2006/07, i koliko god bio zanimljiv gimmick (a jeste super) niko zakonski ne smije to kopirati, nije zapadno tržište kineski buvljak ffs.
 
Ambilight kida uživo. Valjda postoji neka DIY fora ako signal ide sa računara, sa nekakvim adapterima i led trakama, ali ko će time da se maje?

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Postoji od cca 2006/07, i koliko god bio zanimljiv gimmick (a jeste super) niko zakonski ne smije to kopirati, nije zapadno tržište kineski buvljak ffs.
Pa mogu kinezi da iskopiraju :D

I kako može steam deck, koji je kopija switcha :D
 
TCL je ozbiljna firma, nije da samo prepakuju vec sami prave sve za sebe. Ne koriste tudje panele i sl.

Dugo vremena su za razlicita trzista pravili zaista drukcije modele, USA je dobijao sve najbolje. Ovaj C835 bas zvuci odlicno i prodavace ga i u Evropi. Nadam se da ce ga biti i kod nas po normalnim cenama.
 
Postoji li neko pored Hisense-a da daje 5 godina garancije i u budžet klasi?
Ima i TCL. Ja sam u novembru uzeo TV koji je imao standardne dve godine od prodavca, za dodatne tri ima neki sajt gde se popuni formular i onda ti kroz par nedelja na mejl jave.
 
Taj je bolji taj tvoj razlika je qled vs uled pogledaj na yt poredjenje

Skapirao sam da je U7QF stariji model u odnosu na E76GQ koji je i sam mator godinu dana...

Sad sam kao sveo izbor na njega ili TCL 725.
 
Bolje uzeti Hisense nego LG krš,uvek neki problem sa svom njihovom elektronikom,second hand Samsung bi pre uzeo od LG-ja.
Javice se ljudi sami da ne bude ja hejtujem,ali pre bih se jednom malo vise otvorio za samsung/panasonic ili sony nego lg
Evo zenin brand new ultrawide lg monitor dobio uspravne linije mrtvih piksela. Treba spakovati 34" uw za reklamaciju...

Sent from my Mi 11i using Tapatalk
 
Evo zenin brand new ultrawide lg monitor dobio uspravne linije mrtvih piksela. Treba spakovati 34" uw za reklamaciju...

Sent from my Mi 11i using Tapatalk
Pa da klasicna boljka LG-ja ali sto je najgore svih uredjaja.
 
Sta ti znaci ovo svih uredjaja, mislis da svi LG-evi imaju problem sa pixelima?
 
Back
Top Bottom