• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Koji TV kupiti?

Sad sam tek skontao da u C1 podesavanjima moze da se namesti vise od jednog audio output stream-a. Ovo je verovatno samo bitno onima koji imaju AVR.

Stavio sam optical+TV cisto da vise ne prebacujem audio kada na brzaka hocu da pogledam nesto na YT preko TV app-a.
Može i na cx po defautu bez problema.
Ja baš imam dva sonijeva stuba od 75 vati ali mi pojačalo nije preteranp jako pa za filmove koristimi tv zvučnike i stubove plus vufer [emoji4]

Послато са WP5 Pro помоћу Тапатока
 
Који је телевизор провјерено добар како за старије конзоле са SCART output-ом и компонентним улазом (5 чинчева), тако и са HDMI за Седму генерацију конзола? Значи ти мало старији LCD-ови. Да добро на њему изгледају не само PS3/360 игре него и Xbox Classic и PS2 игре са тих конзола, преко компонентног кабла или RGB SCART-a.
 
720p plazma ako mozes da nadjes ocuvanu. Xbox 1 ce izgledati solidno, ps2 okish, koliko je moguce za tu konzolu na hd ekranu. Ps3 i xbox 360 ce izgledati svarno odlicno, perfektan tv za tu generaciju.
 
Najbolje resenje je ossc sa kvalitetnim kablovima. Mislim plazme su kul ali to je vec 15 godina staro, a nije da nisu sklone kvarovima.
Mada PS2 ce izledati sranje na svemu sem na CRT. Ali zato sa kompnentnim i ossc xbox classic igleda odlicno i na 4k televizorima.
 
Имам CRT за PS2 ал' некако ми изгледа мутно више него што би требало, као да би се некако могао за*ебати систем са одговарајућим кабловима и плазмом. Можда трипујем. Знам да је @gruja33 добијао одличну слику са PS2 на танким екранима.
 
ako imas mesta probaj jos neki trinitron. lakse ces njih naci nego plazmu.
 
Имам CRT за PS2 ал' некако ми изгледа мутно више него што би требало, као да би се некако могао за*ебати систем са одговарајућим кабловима и плазмом. Можда трипујем. Знам да је @gruja33 добијао одличну слику са PS2 на танким екранима.
PS2 izgleda odlicno na mom Trinitronu od 29incha. Gledaj samo da imas kvalitetan rgb scart kabal i to je to. Naravno i da ti je televizor pristojan.
 
Имам CRT за PS2 ал' некако ми изгледа мутно више него што би требало, као да би се некако могао за*ебати систем са одговарајућим кабловима и плазмом. Можда трипујем. Знам да је @gruja33 добијао одличну слику са PS2 на танким екранима.
Zato sto sam uzeo nesto slicno kao framemaster za 100E inace je pusenje sa onim hdmi konverterima signala...
 


Na kp vidim da se C1 55 može naći za ~1000e. Super cena za takav TV.
 
Last edited:
Drugaru se pojavila linija u donjem delu ekrana na C9 55". Kad je kupovao TV, nije bilo one produžene garancije na 5 god, tako da je imao "samo" 2 godine. Naravno, 2 godine su prošle ove zime i evo, 4 5 meseca nakon isteka garancije dogodilo se ovo. Tako da kada uzimate LG, vodite računa na nahvatate sa 5 god garancijom, pošto kako sam čitao, dosta ljudi ima probleme (mada možda je to bio problem sa C9 i tim starijim TV-ima).

1652974174717.png

U zvaničnom LG servisu su rekli da je verovatno otišao panel i da mora da se menja. Ali takođe su rekli da iako nema garanciju, pošto tada nije bilo te produžene, probaće da ipak poprave besplatno. Ali prvo moraju da dobiju odobrenje od nadredjenih. Videćemo šta će ispasti na kraju.
 
Imas kod nas u radnjama 55" C1 sa 5 godina garancije za te pare.

A kod KP uvoznika imas 65" C1 za te pare.
 
^ovo što ti dajhard napisa.

ako mu znači veličina, neka juri 65" preko đarma, ako mu znači lokalna garancija, onda 55" u radnji.
 
Pod uslovom da kupi ovaj model u bc group. Koliko bi ga izasla carina jer je drzavljanin CG?

Послато са SM-G990B помоћу Тапатока
 
Back
Top Bottom