• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries Switch PC Hades

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
svakako ti rng neće dozvoliti da igraš samo sa željenim darovima. repeticija je poenta svega, što kaže gile samo igraj :)
 

Konrat

Fromboy
Messages
705
Reaction score
1,045
Points
203
@Yuka Nisam ništa gledao, čak ni recenzije. Jedino ovo što ste ode napisali.
Meni je bilo dovoljno da čujem "Supergiant+seksi boginje+možeš da pomaziš Kerbera" i kupljen sam.
Igram par partija uveče kad mi oslobode TV. Sitna su slova za handheld mod.
 

timemaster

Caelondian
Co-founder
Moderator
Messages
1,790
Reaction score
3,942
Points
433
sve sto je nyarla rekao, ponavljam kao papagaj novajlijama. samo igraj, ne citaj nista ne pitaj nista :D
 

2CR4ZY

Forumski Apotekar
Messages
6,938
Reaction score
6,054
Points
553
Ja je igram na monitoru sa tast i misem, probao sam je i na velikom 4K tv-u i dzojped, ne znam zasto, dal mi skalira lose, ali mi osetno losije izgleda, mutniji nekako prikaz i sve mi je suvise sitno u 4K, tako da moram da picim za monitorom, sto je steta, jer je igra odlicna za TV i tu kontrolnu semu.
 

Maxa

štaćukuću
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
4,471
Reaction score
6,849
Points
453
udarićeš u wall sa mišem i tastaturom, bolje se odmah prešaltaj na gamepad :)
 

Revan

Aldecaldo
Co-founder
Messages
2,768
Reaction score
4,595
Points
373
Ja je igram na monitoru sa tast i misem, probao sam je i na velikom 4K tv-u i dzojped, ne znam zasto, dal mi skalira lose, ali mi osetno losije izgleda, mutniji nekako prikaz i sve mi je suvise sitno u 4K, tako da moram da picim za monitorom, sto je steta, jer je igra odlicna za TV i tu kontrolnu semu.
Pa igraj na jojpadu™ i monitoru.
 

Yuka Sakazaki

Princess of Princess Champion
Co-founder
Administrator
Moderator
Messages
3,611
Reaction score
7,865
Points
553
Kao neko ko je preko 20 run-ova uradio na mishu i tastaturi ti savetujem da batalish to i uzmesh gamepad.
 

timemaster

Caelondian
Co-founder
Moderator
Messages
1,790
Reaction score
3,942
Points
433
ako nisi pokupio do njih athena shield dash ili poseidon dash, ima da se slikas. probaj alt fire na njih
 

Teoreticar

Well-known member
Messages
575
Reaction score
691
Points
153
Igram special heavy i to mi je vrlo zabavno. I onda dodjem do pacova i spucam nekoliko death defiance-a, iako bossevi pre ne skinu ni pola health-a.
Dash koristim za close oruzije i tu mi je super. Za Adamant Rail mahom za pozicioniranje. Ne vidim da mi pomaze dash?
Ali opet, sa pacovima nemam problema sa close combat oruzijima.


Igra je stvarno fantasticna.
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,766
Reaction score
5,095
Points
513
Kad sam imao Adamant Rail, gledao sam da imam i dobar cast, a tu je dobar Atinin zbog sirovog damage-a i zato što blokira sve pred sobom. Ili da nađeš čekić koji ti triple bomb ili rocket bomb. Artemis/Ares combo cast isto kida i ide uz sve kombinacije, samo to da spamuješ i možeš da pređeš igru.
 

s_hyperion

"savant za igre"
Co-founder
Messages
2,766
Reaction score
5,095
Points
513
Ja sam u istom runu dobio i triple bomb i rocket bomb, istopio sam sve pred sobom. Ne mogu tačno da se setim, ali mi je to bio možda i prvi run u kojem sam prešao igru. Svakako među prvima :D
 

Teoreticar

Well-known member
Messages
575
Reaction score
691
Points
153
Cekic moze da se nadje 2 (ili 3 puta).
Mislim da uvek dobijem ili triple ili big (koji radi dmg i tebi).
Ovo sa 5 bombi odjednom mi je dosta slabije, posto je slabiji dmg a tesko se kontrolise koliko ce se rasiriti gde padaju bombe.

U principu sa Rail-om i idem na special 300% dmg na vecoj povrsini koji moze i tebe ostecuje ili 3x spec.

1620757773958.pngTriple BombYou can use your Special 3 times in rapid succession.
  • Cannot be combined with Cluster Bomb or Hazard Bomb

1620757711535.pngHazard BombYour Special deals +300% base damage in a large area, but can hurt you.
  • Cannot be combined with Rocket Bomb, Cluster Bomb or Triple Bomb
  • Reduce range of Special to 10.
  • Increase damage radius to 145%
  • The damage bonus is multiplicative.
  • Deals 1% damage to Zag himself

1620757673769.pngCluster BombYour Special fires a spread of 5 bombs, but each deals -30% damage.
  • Cannot be combined with Hazard Bomb or Triple Bomb
  • Incompatible with the Aspect of Lucifer
  • Reduce damage radius to 350
  • If used with Rocket Bomb, 5 rockets are fired in a 150° spread over about a second, firing right to left



Cast mi ne pomaze puno za pacove :|
Probao sam sada i sa Afroditinim cast-om, to mi vise odgovara sa range oruzije, zato sto je close combat.


Hteo bi da predjem sa rail-om, pa da se prebacim na druga oruzija...


Mislio sam da preterujete kad ste pricali da je igra godine :)
 

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,547
Reaction score
3,657
Points
373
Probao sat vremena, perverzija od igre.
Baš mi drago što sam konačno kupio neku njihovu igru, ljudi ne greše a ovo će izgleda biti kruna svega.
 
Last edited:

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,547
Reaction score
3,657
Points
373
Ako sam dobro skapirao i Epic verzija ima cloud save, ne moram da backupujem kad reinstaliram Win?
 
Top Bottom