• Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

Switch Hacking news,exploits homebrew....

Sqall

Hero of Men
Co-founder
Messages
874
Reaction score
1,493
Points
203
Radi, radi. Čak se u njemu moglo podesiti da radi kao frišop sa 3ds-a. Samo skidaš igre direktno na konzolu.
Sve je to super ali DL na switchu brateeee.
Zamisli skidas Witcher 3,izacice W4 dok se bude skinula igra
 

Ivamark

Well-known member
Co-founder
Messages
1,498
Reaction score
4,595
Points
433
Imam najnoviji atmosphere 0.19.5, najnoviji firmver 12.1.0 i najnovije sigpatch verzije od pre 4 dana. Imam preko 150 igara na mom Switchu i jedina igra koja ne želi da se pokrene je Pinball FX3 od ažuriranja.
Ranije dok sam bila na 10.0.4 firmwareu je igra normalno radila bez ijednog problema sa svim instaliranim DLC-ima i tablama. Sada se pokreće igra, prođe boot screen ali kada počne učitavati naslovni ekran, zamrzava naslovnu sliku uvek na istom mestu. Ubrzo nakon toga se prikaže poruka "couldn't start the software because of unknown error".

Isprobala sam mnoge prethodne verzije igre, ali sve se ponašaju isto na najnovijem atmosphereu, zamrzavaju se na istom mestu, tako da izgleda da definitivno nešto nije u redu sa atmosferom ili sa sigpatchima a ne sa fajlovima same igre.

Takođe sam pokušala da instaliram sa različitim instalacijskim programima Goldleaf i Awoo, čak sam probala i direktno sa SD kartice ali rezultat je uvek isti.

Čudno je, međutim, da ako instaliram samo base game i update bez DLC-ova, to pokreće sasvim u redu, može da se igra osnovna tabla, ali kada započnem s instaliranjem DLC-a, čak i samo jednog od njih, počinje se smrzavati na naslovnom ekranu. Da li neko zna u čemu je problem?

Jel neko imao slična iskustva možda sa nekom drugom igrom?

Imam utisak da će se to popraviti možda nekim budućim sigpatchima ali nisam sigurna da li rizikujem onda da mi neka druga igra ne radi ako instaliram te buduće sigpatchove. Jer sve ostale igre rade, uključujući najnovije naslove Skyward Sword, Mario Golf i ostale, probala sam svaku .

Ima li neko savet ili ideju sta da radim?

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Having issues running certain games after you updated the Switch's firmware, or Atmosphere's version?
If you update to the latest CFW/sigpatches, and find yourself having issues booting some of them, be sure to check out this guide:
https://gbatemp.net/threads/guide-how-to-fix-switch-games-not-booting-after-a-fw-cfw-update.563960/
 

vanjica24

Well-known member
Messages
84
Reaction score
193
Points
143
Having issues running certain games after you updated the Switch's firmware, or Atmosphere's version?
If you update to the latest CFW/sigpatches, and find yourself having issues booting some of them, be sure to check out this guide:
https://gbatemp.net/threads/guide-how-to-fix-switch-games-not-booting-after-a-fw-cfw-update.563960/
Hvala za ovo, pročitaću detaljno sve, nadam se da ću pronaći rešenje

Edit:
Našla sam rešenje koje je krajnje bilo jednostavno. Sve što sam uradila je da sam ugasila konzolu sa power off. Onda dok se bootovala konzola sam držala Volume + i - zajedno i tako ušla u Recovery Mode (Maintenance Mode). U Recoveryu sam samo pritisla još jednom power dugme da izađem iz njega. Posle toga igra je radila normalno.

Hvala Ivamark još jednom :)

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
 
Last edited:

vrobec

New member
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pojavile su se n64 igre u okviru Nintendo Online servisa. Pri pokretanju trazi online vezu. Da li je Linkalho dobro resenje da se igra offline? Da li se Linkalho vezuje za Atmosphere, odnosno da li ce Linkalho raditi ako se apdejtuju FW i Atmosphere na konzoli?
 

Ivamark

Well-known member
Co-founder
Messages
1,498
Reaction score
4,595
Points
433
Koliko su jadni. Mislim razumeo bih da im je sistem sirom razvaljen, ali ovako vec odavno nema hakovanih konzola a ljude sa hakovanim konzolama svakako nece vratiti u legalne tokove.




Nintendo has obtained a UK High Court injunction against six internet service providers in an effort to stop Switch games from being downloaded illegally.

The injunction means that six UK-based ISPs – BT, EE, Plusnet, Sky, TalkTalk and Virgin Media – must now block access to specific ROM portals for two years.

The injunction application – which is dated December 2nd, 2021 – sees Nintendo requesting a website blocking order under section 97A of the Copyright, Designs and Patents Act 1988. The six named ISPs are requested to block access to five domains: nsw2u.xyz, nsw2u.org, nsw2u.com, nsw2u.net and nswrom.com. These domains, Nintendo says, offer pirated Switch ROMs.

 

eufrat

The Mandalorian
Co-founder
Messages
2,241
Reaction score
3,612
Points
373
Auuu pa đe baš nsw2u, kod njih najviše kupujem igre za Prekidač...
 

Apex

Well-known member
Patron
Messages
2,559
Reaction score
3,669
Points
373
Uzeo narodni Switch pa da se malo raspitam šta i kako.

Prvo kada uđem u Tinfoil app imam ovaj ekran pa me interesuje da li treba nešto da radim sa tim. Svakako ne mogu da uđem u app ako ne obrišem ovaj Kosmos.

 

Ivamark

Well-known member
Co-founder
Messages
1,498
Reaction score
4,595
Points
433
Zadnji kosmos cfw je izasao tipa 2020 tako da nije on skoro sigurno na konzoli, vec neki druga varianta.
Moja preporuka je svakako tinfoill bataliti i koristiti Awoo Installer + NS-USBloader za usb instalaciju igara.
Taj kombo se pokazao najstabilnije i kod vecine ljudi radi dobro.
 

Sqall

Hero of Men
Co-founder
Messages
874
Reaction score
1,493
Points
203
Zadnji kosmos cfw je izasao tipa 2020 tako da nije on skoro sigurno na konzoli, vec neki druga varianta.
Moja preporuka je svakako tinfoill bataliti i koristiti Awoo Installer + NS-USBloader za usb instalaciju igara.
Taj kombo se pokazao najstabilnije i kod vecine ljudi radi dobro.
Koja je razlika goldleaf vs awoo i sta je bolje?
 

Ivamark

Well-known member
Co-founder
Messages
1,498
Reaction score
4,595
Points
433
nema neke preterane razlike, ali je preferiram licno awoo nekako mi je stabilniji. GL je znao da mi zapuca konzolu par puta na 0.6 verziji tako da sam ga batalio.
Ali u sustini rade identican posao i jedan i drugi.
 

Omega

PS5 je đubre
Messages
2,975
Reaction score
4,603
Points
373
Samo kineski ShallowSea pack, sve sređeno i pripremljeno, ima čak i store za pirate (1st party igre uključene).
 

vetar

Well-known member
Messages
1,052
Reaction score
1,793
Points
253
Poslednji odrađen update na konzoli, DeepSea i poslednji SigPatches je sve što je neophodno.

Ako nekom treba, mogu poslati linkove na PM.
 
Top Bottom