• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries Switch PC General Multiplatform tema (trejleri/vesti/glasine)

Ovaj Gloomwood djeluje interesantno:

"In many ways, Gloomwood feels like an interesting mixture of the old Looking Glass Thief games (specifically the first two games) and Soulslike games, specifically Bloodborne. If you have fond memories of the old chonky Thief graphics and the distinct sound effects of opening a door or wrangling with a lock, Gloomwood will most certainly feel like a major hit of nostalgia."



A vidim da na GOG sajtu postoji demo igre koji može besplatno da se preuzme:


Nije los ja sam ga probao letos dok je trajala ona promocija indie developera na Steamu.
 
PlayStation Studios head Hermen Hulst thinks Sony’s future console games will have to wait “at least a year” before coming to PC, aside from live service titles.


Posteno.
 
Zaposleni u filmovima i serijama skoro nikada nemaju tajne projekte, previse je guild-ova i ljudi iz raznoraznih firmi povezano sa filmskim projektima, niko nije navikao da cuva tajne o tome sta se trenutno pravi [ali cuvaju tajne o scenariju, to naravno nece da spojluju]. Glumci, reziseri, scenaristi i slicni se bas ne ustrucavaju da spomenu gaming projekte sa kojima su povezani.
 
Games with cats are incoming. Postaće svoj subžanr.

Ova baš izgleda divno. I meni je "must play" kat-egorija.
 
Zanimljiv mod za Heroes of Might and Magic 3:



Grafika je u maniru Heroes 2 ali je gameplay kao Heroes 3. Pored jedinica iz Heroes 2 tu su i neke nove. Mislim da sam prije nekoliko godina probao ovaj mod. Evo kako izgleda novi Desert Castle:

 
Back
Top Bottom