• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries Switch PC General Multiplatform tema (trejleri/vesti/glasine)

ma ni ne moraju. toliko nas mrcvare sa tom fransizom da sam zadovoljan i sa ovih 5 igara sto imamo. plus cemo u @rale igri imati kaina i raziela. meni dovoljno
 
Sto da ne, mada svaki od Legacy of Kain je imao nesto iseceno tako da bi to bilo dobrodoslo da se lepo inkorporira. I da se utegnu kontrole za tastaturu jer je pakleno danas igrati ih bez istog na PC. :D

I naglasio sam da je bitno da ocuvaju kvalitet glasova i same muzike i da bi bilo sjajno da se izbaci kakav vinil sa istom. I ako budu radili nastavke da se udalje od Kaina i Raziela i naprave novu mitologiju o Nosgothu.

Bese mi nemamo temu za citav serijal?
 
Popunio. Naglasio sam kvalitet isto, priče i prezentacije. Za žanr sam rekao da može više u avanturističke i RPG vode da zađe, ako bude nastavka. Ja sam uglavnom za remaster, a nastavak najmanje. Mislim da sam spominjao na forumu, ali meni je Blood Omen najbolji, pa Blood Omen 2, Soul Reaver 2 i onda ostala dva meh. Kontam da sam outlier po ukusu, ali eto.
 
Велики сам фан Легаси оф Кејн серијала. Прешао сам све игре.

Након што је Embracer/THQ Nordic покупио драгуље од SE-a, двије најзначајније ствари којима сам се надао су наставак Deus Ex серијала и наставак LoK серијала, у било кој варијанти за једног играча, ремастеризација, римејк, нова игра. Мада сам се у случају другопоменутог серијала надао највише римејку.
Имам осјећај да у неким издавачима, попут THQ N. или Nightdive се у врху налазе управо неки гикови и фанови, тако да сам ово помало и очекивао када сам видио вијест да је интелектуално власништво заједно са развојним тимовима промјенило руке.

Највише бих волио потпуни римјек Blood Omena 1 који би задржао мрачну готичку атмосферу и не либио се крви. Тешка игра, без олакшавајућих елемената, пажљиво изабран артстил да подилази оригиналу. Без много сјаја и шејдера, дубоки тонови колорита.

Потом бих волио потпуни римејк оригиналног Soul Reaver-a, са инкорпорираним свим стварима које су оригинално планирали.
Карактеризација и атмосфера да буду доследни оригиналу. Једино остаје питање самог краја игре, да ли га радити канонски по серијалу или одрадити неимплементирани брутални крај кога је Ејми оригинално планирала.

toliko nas mrcvare sa tom fransizom
Па не бих рекао, осим оне отказане игре која није ни званично била најављена, од прије више од 10 година, није било неке активности. Како ми се чини, сво то мрцварење је у ствари кукњава фанова за новом игром. Исправи ме ако гријешим, нисам толико пратио вијести током година.
Bese mi nemamo temu za citav serijal?
Не'амо, јеб'је... планирао сам да је отворим јер сам се мерачио играти опет читав серијал.
vampires.jpeg
 
Једино остаје питање самог краја игре, да ли га радити канонски по серијалу или одрадити неимплементирани брутални крај кога је Ејми оригинално планирала.

Kako je to trebalo da bude u idealnijem svetu?
 
Pozitivno sam iznenadjen da dosta ljudi zeli BO1 da bude rimejkovan, mislio sam da sam poprilicno izolovan slucaj :D Nakon toga bih volio vidjeti SR1. Tesko ce biti developerima da odole da ne urade SR1 prvo, zanimljivo bi bilo vidjeti RT + shifting na PS5. Ja bih bio zadovoljan i da se SR1, SR2 i Defiance objedine u jednu mega igru. BO2 mi je najslabija igra u serijalu ali mogla bi se ispolirati da bude top.
Za mene je LoK omiljeni serijal, sucker sam za dobrom pricom i naracijom a LoK je vrhunski na tom polju. Oprezno se nadam bilo kakvom daljem razvoju ovog serijala.
 
Испунио сам анкету и још им шибнуо додатно овај линк на контакт. Вјерујем да ће бити нешто од серијала, свакако.
Defiance иначе има највише празног хода, види се да су доста понављали локације и гејмплеј да би продужили игру, вјероватно рокови, притисак.
Нешто чух да је Xbox Classic верзија BO2 знатно боља од осталих, знате ли ишта о томе? Иначе је и мени то најгора игра у серијалу, која није ни требала да буде његов дио него Chakan 2 са елементима још неке треће игре.

Јој, јеб'те се, мораћу одмах почети играти серијал. :love:
 
Ovaj Gloomwood djeluje interesantno:

"In many ways, Gloomwood feels like an interesting mixture of the old Looking Glass Thief games (specifically the first two games) and Soulslike games, specifically Bloodborne. If you have fond memories of the old chonky Thief graphics and the distinct sound effects of opening a door or wrangling with a lock, Gloomwood will most certainly feel like a major hit of nostalgia."



A vidim da na GOG sajtu postoji demo igre koji može besplatno da se preuzme:

 
Back
Top Bottom