• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries Switch PC General Multiplatform tema (trejleri/vesti/glasine)

HQ pics iz test build-a.

Svidja mi se sto su NPC-ovi plasticne lutke iz radnji, sa fancy odecom preko. Dobar nacin za testiranje raznih stilova odece i vrsta NPC-ova.

Inace, vizuelno na otvorenim prostorima mi igra nekako vuce na Fox Engine, ima taj smek realizma koji je KojiPro gurao.

Fc84u8ZXoAIE4-9


Fc84u8RWIAAwtev


Fc84u8TXkAAeiOm


Fc84u8VWAAQ0FS4


Fc845WTX0AUDFs3


Fc845ZCXoAADSrm


Ma koji kraj 2024. Kraj 2026. možda pa da bude odmah blizu i relaunch za PS6.
Kraj 2024. bi bio najkraci rok da se igra izbaci, naravno da bi lagano moglo biti i kasnije.
 
Ja mislim da ce igra ili pred kraj 2023 (10 godina od petice) ili 2024. Igra je u razvoju od 2018-te.
 
 
Super!
Svidja mi se ono shto sam prochitao u tom reviewu, kao i u drugima. Kapiram da tju morati da odigram igru.
 
Privukao mi paznju ovaj komentar:" Prvi GTA izasao je 1997 godine, dve godine kasnije i GTA 2. Prava revolucija je nastala sa GTA 3 tada prvom igrom u rezimu tzv "open world" i za takav razvoj im je trebalo svega dve godine dakle 2001. Nakon toga stize legendarni "Vice city" 2002 godine, pa jos bolji (i veci) San Andreas 2004 godine. Cetiri godine nakon toga Rockstar izbacuje svoju najbolju pricu sa Nikom Belicem i dva sjajna DLC-a 2009 godine. Najzad 2013 godine nastaje po meni najslabiji GTA 5 i od onda nista, jos malo pa 10 godina. Razvoj, novi engine, priprema neceg velikog? Ne bi rekao rodjaci, u pitanju je dobri stari americki "greed" zacinjen sa indijskim developerima i pripremite se za najvece razocarenje u istoriji gaming-a. Ono sto su uradili sa remasterovanim GTA 3, vice city i san andreas bice mala maca za ovo sto sledi."

Sobzirom kakvi su trendovi i svi jure lovu, mozda je decko u pravu.
 
Back
Top Bottom