• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries Switch PC General Multiplatform tema (trejleri/vesti/glasine)

^ Nadam se da ce ispasti dobro.

Igru ne razvija Creative Assembly ☹️ na zalost ovo ce biti neka bezvezna Alien igra

Izvesni Survios radi na igri. Strasan im je CV 🤮

Raw DataPlayStation VR, Steam VR, Oculus Rift
February 8, 2018Sprint VectorPlayStation VR, Steam VR, Oculus Rift
August 7, 2018ElectronautsPlayStation VR, Oculus Rift, Oculus Quest, Steam VR
September 25, 2018Creed: Rise to GloryPlayStation VR, Oculus Rift, Oculus Quest, Steam VR
September 10, 2019BattlewakePlayStation VR, Oculus Rift, Steam VR
September 29, 2020The Walking Dead OnslaughtPlayStation VR, Oculus Rift, Steam VR
May 20, 2021[32]Puzzle Bobble VR: Vacation OdysseyOculus Quest
September 3, 2021[33][34]Big Rumble Boxing: Creed Champions
 
Igru ne razvija Creative Assembly ☹️
Nisu oni jedini pravili dobre Alien/s igre. Najbolje horor/akcione Aliens igre su bile od Monolith-a. Na Creative Assembly vise ne racunaj, maltene vec deceniju ih SEGA cedi, nikako da izbace nesto [a sledeca igra mi je neki random MP projekat].

A ja retko od starta otpisujem igru samo sto je pravi random studio koji do sada nije imao hit. Kad tad, svaki osrednji tim moze da napravi dobru igru. Pogledaj koliko se MercurySteam mucio sa osrednje docekanim igrama, pa najzad napravise Metroid Dread. Survios je poznat po OK-ish manjim VR igrama, a ako nista drugo, horor je zanr koji je veoma pogodan za VR.
 
Izvesni Survios radi na igri. Strasan im je CV 🤮

Raw DataPlayStation VR, Steam VR, Oculus Rift
February 8, 2018Sprint VectorPlayStation VR, Steam VR, Oculus Rift
August 7, 2018ElectronautsPlayStation VR, Oculus Rift, Oculus Quest, Steam VR
September 25, 2018Creed: Rise to GloryPlayStation VR, Oculus Rift, Oculus Quest, Steam VR
September 10, 2019BattlewakePlayStation VR, Oculus Rift, Steam VR
September 29, 2020The Walking Dead OnslaughtPlayStation VR, Oculus Rift, Steam VR
May 20, 2021[32]Puzzle Bobble VR: Vacation OdysseyOculus Quest
September 3, 2021[33][34]Big Rumble Boxing: Creed Champions
Dobar deo ovih igara sam igrao i odlične su. Neke od njih su jedne od najboljih za PSVR. Ja ih ne bih potcenjivao.
 
saints row mi nikada nije da kažemo kliknuo. ko voli ovaj fazon me sumnjam da će da uživa
 
Merdevine nisu bitne, Lance je spomenuo crkvu. Taj deo reddit user nije prikazao u svom videu.
 
Eve crkve
4OBP6Qdh.jpg
 
Sure why not.

SP kampanja za GTAV mi je bas bila mindblowing krajem 2013. godine, totalno je oduvala svu openworld konkurenciju tada po detaljnosti sveta i raznolikom gameplay-u. Nadam se da ce nastavak ispasti dobro krajem ove generacije konzola [ne verujem bas u sada najavljeni tajming, oduzice se razvoj sigurno].
 
Ako planiraju da dodajugradove, ne bih se iznenadio ako u početku bude dosta manja igra od petice, pa onda može pre i da izađe.
 
Sure why not.

SP kampanja za GTAV mi je bas bila mindblowing krajem 2013. godine, totalno je oduvala svu openworld konkurenciju tada po detaljnosti sveta i raznolikom gameplay-u. Nadam se da ce nastavak ispasti dobro krajem ove generacije konzola [ne verujem bas u sada najavljeni tajming, oduzice se razvoj sigurno].
Ja sam ubedjen da je razvoj igre poceo negde 2018-e.
 

Zavrsila se saga oko skrivene crkve u Nier Automata.

U pitanju su tri moddera koja su uspela da naprave potpuno novi modding sistem za igru, sa pluginom za Blender gde se mogu dizajnirati nove playable zone.

Lagano su na redditu iz zajebancije pokrenuli pricu u novoj nepoznatoj zoni, koja se iznenada pretvorila u pravu lavinu sa preko 4 miliona lajkova, komentara i velike popularnosti kod cele gaming zajednice. Jutros su na twitchu prezentovali svoj mod, koji ce uskoro biti objavljen javnosti [fully open source].

rzGOfEO.png

privatna discord rasprava moddera od pre par meseci :D
zJivokX.png

unknown.png
 
Back
Top Bottom