• Dragi članovi, prochitajte OVU vest u vezi nove teme!
  • Molimo vas sve da pročitate PRAVILA FORUMA i da se istih pridržavate.
  • Secret Level Discord server je LIVE! Za više informacija kliknite OVDE

PS5 Xseries Switch PC General Multiplatform tema (trejleri/vesti/glasine)

Koliko me secanje na srednju skolu sluzi, jeste, prilicno isti feeling.
Jedino sto mi iz nekog razloga ne save-uje, igrao sam cup i nije mi sacuvalo do koje sam staze stigao, videcu to da resim, guglao sam malo, pa cu probati neke stvari.
Muzika sabija, ne znam dal je originalna ili ubacena, ali odlicno leze.
 
Koliko me secanje na srednju skolu sluzi, jeste, prilicno isti feeling.
Jedino sto mi iz nekog razloga ne save-uje, igrao sam cup i nije mi sacuvalo do koje sam staze stigao, videcu to da resim, guglao sam malo, pa cu probati neke stvari.
Muzika sabija, ne znam dal je originalna ili ubacena, ali odlicno leze.

Evo, naštimao sam i ja sebi. Muzika u glavnom meniju je definitivno originalna, a na nivoima možda ima i novijih (ili sa konzola, mislim da je na Dreamcastu bilo nekih ekstra stvari, ne znam da li je bilo i muzike). Pošto ima novih user-made nivoa, moguće da je tako i sa muzikom.

Feeling je isti, svaka čast ljudima koji su odradili ovo.

Ako iko želi online krljanje, možemo organizovati. :D
 
Jel ti sacuva progres, kad krenes neki kup i recimo odvozas par staza i izadjes pre nego sto zavrsis ceo kup, dal ti sledeci put kad udjes, nastavi od te staze ili od pocetka?
 
Nisam još prešao kup, samo sam se glupirao. No, pokušao sam da upišem čit kodove kojih se sećam (kada se bira ime pre same trke: CARNIVAL i TRACKER, za sve autiće i sve staze :D). To mi nije sačuvao nakon izlaska/ulaska, što bi u staroj verziji bilo normalno ponašanje. Pomislio sam da je u pitanju namerni mehanizam u ovoj verziji koji tera da se igra pređe bez varanja, ali moguće da postoji neki problem sa save-om. Javiću da li zaboravlja progres kada pređem nešto redovno.
 
Probao sam gomilu verzija igre, i sa -nosound komandom, run as admin itd, i nema sanse, nece da sacuva poziciju, pa to ti je...
Nista, cepam onda kupove bez prekida prvi da predjem, a za ostale cu morati da probam sa tom sifrom CARNIVAL, sto je za sve staze, mozda i otkljucava sve kupove...
 
Evo, overio sam. Pamti mi progress, dok pređem nešto kao prvi. Cheat-ovi se ne pamte, namerno.

Neverovatno koliko novih autića i staza ima! 🤩 Ovo ću igrati godinama.

Ima par jako dobrih trkačkih igara, ali meni je oduvek ova bila najbliža srcu.
 
Last edited:
haha, da, ovo je neka nova verzija...

Featuring a new art direction, various technical improvements like 60fps, and more. XIII will be available on September 13, 2022.

Re-re-release :D
 
 
Back
Top Bottom